4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - kontroler Pioneer DDJ WeGO problem z dźwiękiem
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-06-2020, 07:52   #2
hauas
Go Hard or Go Home
  
 
hauas's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Dec 2008
Miasto: Palma/Londyn/NY Setup:NI:MaschineMK3,S2MK3 Soft: Traktor Pro 3/Logic ProX Styl: Techno/Hardgroove
Postów: 1 241
Tematów: 217
Podziękowań: 3 523
THX'ów: 1 671
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 55
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 30 (+)
hauas 30

Nagrody Użytkownika

Odp: kontroler Pioneer DDJ WeGO problem z dźwiękiem

Cytat:
Napisał Biadala10 Zobacz post
Witam na wstępie dodam, że jestem zielony w tym temacie, sam próbowałem to rozkminić ale już jestem bezradny więc pisze tutaj. Wczoraj nabyłem kontroler Pioneer DDJ WeGO pobrałem Serato dj intro oraz plik drivers z https://www.pioneerdj.com/en/support...hive/ddj-wego/ (chyba jakieś oprogramowanie) oraz podłączyłem wszystko tak jak w instrukcji i tak jak sprzedający mi powiedział czyli:

Kabel 2X chinch - 2X chinch podłączony pod monitory studyjne - kontroler (wejście master out),
Kabel USB podłączony laptop - kontroler
Słuchawki podłączone do kontrolera

Problem polega na tym, że jak już odpalam Serato dj intro i odpalam muzykę to dźwięk leci mi tylko z słuchawek a głośniki są cicho.
Także bardzo was proszę o pomoc czy coś źle zrobiłem, podłączyłem albo może muszę jeszcze zainstalować jakieś dodatkowe pliki ?
siema, sterowniki poinstaluj swieze o sprawdz czy nie masz mastera ustawionego na zero. mozesz tez zobaczyc czy nie masz cos pomieszane w serato z wyjsciami. zrob screena z ustawien karty
hauas jest offline   Reply With Quote