4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News COVID-19 vs. Hard Music
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-04-2020, 19:05   #14
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 298
Tematów: 870
Podziękowań: 2 693
THX'ów: 10 803
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 223
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: COVID-19 vs. Hard Music

Odwołanie kolejnych największych festiwali świata było zaledwie formalnością. Dziś rząd holenderski wprowadził całkowity zakaz organizacji imprez masowych do 1 Września 2020. Oznacza to, że podczas tegorocznego lata nie zobaczymy w kalendarzu kultowych eventów - m.in. Defqon.1 czy Dominator. Obecnie żaden organizator nie potwierdził jeszcze wyżej wspomnianych informacji aczkolwiek jest to tylko i wyłącznie kwestia czasu. Fani muzyki Hardstyle wraz z artystami zdążyli już wspomnieć o sytuacji. Wszyscy łączą się w bólu dopisując do postów hashtag #FuckCorona.

HardNews: Wiadomość, której obawiało się wielu imprezowiczów. Premier Holandii - Mark Rutte, ogłosił na konferencji prasowej, że wszystkie wydarzenia masowe będą zakazane do 1 Września. Niestety oznacza to, że sezon festiwalowy jaki znamy, z takimi atrakcjami jak m.in. Intents, Defqon.1, Dominator, Decibel nie odbędzie się latem 2020. Początkowo środki bezpieczeństwa obowiązywały do 1 Czerwca. Dziś zostały jednak przedłużone.OFICJALNE INFORMACJE Z MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

"Drodzy wojownicy !

Z wielkim bólem serca musimy poinformować, że ze względu na globalny rozwój COVID-19 i niezbędne środki ostrożności podjęte przez władze, edycja Defqon.1 Weekend Festival z 2020 roku zostaje przełożona na 2021 rok.

Słowa nie mogą opisać, co sądzimy o tych wiadomościach. Od miesięcy pracujemy przez całą dobę, aby zapewnić Wam najwyższą jakość festiwalu wraz z naszymi artystami, twórcami i wojownikami. Nie możemy sobie wyobrazić lata bez Defqon.1. Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest jednak najwyższym priorytetem. W tak trudnych chwilach musimy pozostać zjednoczeni jako jedno plemię.

Wasze zamówienia Defqon.1 pozostają ważne, co oznacza, że ​​automatycznie uzyskacie dostęp do Defqon.1 Primal Energy w 2021 roku, który odbędzie się w ostatni weekend Czerwca (daty mogą ulec zmianie, dopóki nie otrzymamy potwierdzenia od lokalnych władz). Dotyczy to wszystkich odwiedzających, w tym tych, którzy zamówili Pakiet Travel & Stay. Skontaktujemy się ze wszystkimi kupującymi bilety osobiście za pośrednictwem wiadomości e-mail ze szczegółowymi informacjami do 23 maja 2020. Chcielibyśmy podziękować za kontakt z nami. Proszę udać się na Defqon1.com, aby uzyskać więcej informacji na temat odroczenia Defqon.1 Primal Energy.

Bądźcie bezpieczni i zdrowi !"

"Drodzy Dominatorzy !

Dzisiaj, 21 kwietnia, rząd holenderski ogłosił przedłużenie środków bezpieczeństwa dotyczących wybuchu koronawirusa (COVID-19). Wszystkie wydarzenia zaplanowane do 1 września muszą zostać przełożone. Dlatego z wielkim bólem w naszych sercach musimy poinformować, że Festiwal Dominator nie może się odbyć 18 lipca 2020 roku. Zostaje on więc przeniesiony na 17 Lipca 2021. Nasz nowo otwarty kemping powróci z takim samym składem przed imprezą w Piątek, jak ogłoszono wcześniej.

Tej wiadomości należało się spodziewać, ale oczywiście mocno uderzyła w nasz zespół. Dominator to festiwal hardcorowy, a członkowie naszego zespołu ciężko pracują przez cały rok, aby stworzyć dom dla setek tysięcy hardkorowych dusz z całego świata. Z całego serca mieliśmy nadzieję, że będziemy mogli powitać was w tym roku. Jednak zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości, artystów, pracowników i bliskich jest najważniejsze, dlatego rozumiemy tę decyzję.

Chociaż sytuacja jest poza naszą kontrolą, mamy szczerą nadzieję na zrozumienie. Bilety i pakiety podróżne, które zostały już zakupione, zachowają ważność do wydania 17 Lipca 2021 roku. Ze wszystkimi kupującymi bilety skontaktujemy się osobiście pocztą elektroniczną w ciągu kolejnych dni w sprawie dalszych kroków. Sprawdź także folder ze spamem.

Aby uzyskać więcej informacji i najczęściej zadawane pytania, przeczytaj FAQ na https://dominatorfestival.nl.

Bądź bezpieczny i zostań w domu !"

__________________

Last edited by Vinylside; 21-04-2020 at 23:05.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 2 podziękowań za ten post.