4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News COVID-19 vs. Hard Music
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-03-2020, 19:45   #3
Vinylside
I'm Your Sorrow !
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 26
Postów: 2 712
Tematów: 934
Podziękowań: 2 434
THX'ów: 8 406
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 103
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 73
Oznaczeń w tematach: 44
Plusów: 380 (+)
Vinylside 380Vinylside 380Vinylside 380Vinylside 380
Odwiedź profil Vinylside na MySpace Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Twitter Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Last.fm Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: COVID-19 vs. Hard Music

QAPITAL czyli event, który bez wątpienia jest jedną z największych wizytówek firmy Q-Dance, oficjalnie odwołany. Organizator za pomocą mediów społecznościowych poinformował fanów o szczegółach.

"Dzisiaj rząd holenderski ogłosił, że wszystkie wydarzenia zaplanowane do 6 Kwietnia muszą zostać anulowane z powodu obecnej sytuacji dotyczącej koronawirusa. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości, partnerów, artystów i pracowników jest naszym priorytetem dlatego oczywiste jest to, że popieramy tę decyzję.

Obecnie badamy wszelkiego rodzaju alternatywy, w tym ewentualną nową datę wydarzenia. Osoby posiadające bilet / bilety wkrótce otrzymają wiadomość z dodatkowymi informacjami. Mamy nadzieję, że rozumiecie, że sytuacja jest poza naszą kontrolą.

Więcej informacji o QAPITAL 2020 będzie dostępnych wkrótce. W razie jakichkolwiek pytań przeczytaj FAQ na naszej stronie internetowej.

Bez względu na to skąd jesteś, czas na połączenie. Zjednoczmy Hardstyle jako jedno plemię. Dziękujemy za Twoje wsparcie."

__________________
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 2 podziękowań za ten post.