4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News COVID-19 vs. Hard Music
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-03-2020, 15:37   #1
Vinylside
I'm Your Sorrow !
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 26
Postów: 2 712
Tematów: 934
Podziękowań: 2 434
THX'ów: 8 406
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 103
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 73
Oznaczeń w tematach: 44
Plusów: 380 (+)
Vinylside 380Vinylside 380Vinylside 380Vinylside 380
Odwiedź profil Vinylside na MySpace Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Twitter Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Last.fm Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
World COVID-19 vs. Hard Music

Skutki rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) zaczyna coraz bardziej odczuwać cały świat.

Fani sportu zmuszeni są do pozostania w domach i oglądania ulubionych wydarzeń za pośrednictwem telewizji. Mecze najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich (UEFA Champions League / UEFA Europa League) odbywają się bez udziału publiczności. W Poniedziałek, 9 Marca 2020 roku Włoski Komitet Olimpijski wydał decyzję o zawieszeniu wszystkich rozgrywek sportowych w tym Serie A do 3 kwietnia włącznie. Pojawiają się także plotki o wstępnych dyskusjach dotyczących przełożenia Euro 2020.

Wraz z grupą sportowych fanów cierpi także świat muzyczny. Wczoraj rząd holenderski ogłosił, że wszystkie wydarzenia zaplanowane w rejonie Brabancji Północnej zostają anulowane na okres co najmniej 7 dni. Tym samym 25-lecie jednego z najbardziej dynamicznych festiwali - Masters of Hardcore - zostało rozciągnięte w czasie. Dziś rano organizatorzy poinformowali o zmianie daty, podając przy tym pozostałe szczegóły.

"Zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości, artystów i pracowników jest naszym priorytetem. Niestety, musimy poinformować, że wraz z lokalnymi władzami postanowiliśmy przełożyć wydarzenie, które miało odbyć się 28 Marca 2020. Uważamy, że ignorowanie obecnej sytuacji jest nieodpowiedzialne, szczególnie mając na uwadze fakt szerokiej publiki (30 tysięcy), która tego dnia miała pojawić się na imprezie.

Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby znaleźć alternatywę. Oznacza to, że będziecie mogli świętować 25-lecie Masters Of Hardcore, 5 Września 2020 roku. Potwierdzamy także, że podany wcześniej skład artystów nie ulegnie zmianie.

Ze względu na nietypowe okoliczności i brak kontroli nad zaistniałą sytuacją liczymy na Wasze zrozumienie. Bilety wraz z pakietami podróżnymi zachowują swoją ważność. Wkrótce otrzymacie więcej informacji w tej sprawie.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaufanie. Do zobaczenia 5 Września na 25-leciu Masters of Hardcore".


Dzień wcześniej kultowe wydarzenie odbywające się co roku w Niemczech w Niedzielę Wielkanocną również zmierzyło się z problemami koronawirusa. Easter Rave bo tak nazywa się ten event, wydało oficjalne oświadczenie dotyczące imprezy zaplanowanej na 12 Kwietnia 2020 roku.

"Droga społeczności 'Easter Rave' !

Do samego końca mieliśmy nadzieję, że po raz jedenasty będziemy mogli świętować Wielkanoc razem z Tobą w Turbinenhalle (Oberhausen). Niestety, nadzieje ta została zniszczona przez decyzję rządku kraju związkowego - Nadrenia Północna-Westfalia - wydaną dla odpowiednich gmin. W związku z powyższym, wydarzenia z udziałem ponad 1000 osób muszą zostać anulowane, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Zdrowie uczestników jest dla dla nas na pierwszym miejscu dlatego informujemy, że Easter Rave nie odbędzie się 12 Kwietnia 2020 roku. Obecnie nadal prowadzone są dyskusje dotyczące zmiany daty wydarzenia. O zakończeniu rozmów i decyzji poinformujemy na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Otrzymujemy wiele zapytań dotyczących zwrotu kosztów. W przypadku ostatecznego anulowania imprezy natychmiast skontaktujemy się ze wszystkimi kupującymi a wszystkie zakupione bilety zostaną w pełni zwrócone.

Dziękujemy za zrozumienie !"


Kolejnym wydarzeniem, które padło ofiarą koronowirusa jest "We Rule The Night" organizowane m.in. przez holenderskiego DJa i producenta muzyki Hardstyle - Ran-D'go. Kilka dni temu artysta wraz z firmą Musical Madness podali większość szczegółów dotyczących zmiany daty imprezy.

"Z przykrością informujemy, że "We Rule The Night" w Dortmundzie zostaje przełożone na 13 Czerwca 2020 roku. Powodem takiej decyzji jest fakt, że miasto podjęło drastyczne środki związane z wybuchem koronowirusa. Ze względu na decyzję rządzących, musimy dostosować się do wydanych poleceń i przełożyć wydarzenie. Wszyscy jesteśmy rozczarowani. Wasze zdrowie jest jednak najważniejsze.

Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie będziecie w stanie wziąć udziału w wydarzeniu, możecie dokonać rezygnacji do dnia 15 Marca 2020 roku. Więcej informacji otrzymają Państwo za pośrednictwem poczty elektronicznej."


Koronawirus dotarł także do legendy sceny Hardcore - Angerfist'a. Tym razem przystanek na trasie koncertowej ostatniego albumu - "Diabolic Dice" czyli event początkowo zaplanowany na 21 Marca 2020 w Düsseldorf. Za pomocą mediów społecznościowych artysta poinformował o anulowaniu imprezy.

"Niestety, musimy anulować nasze wydarzenie "Inurfase pres. Angerfist - Diabolic Dice on Tour" w Düsseldorf. Miasto podjęło decyzję o podjęciu drastycznych środków w związku z ogólnoświatowym wybuchem "COVID-19".

Ze względu na decyzję miasta o zainicjowaniu odwołania imprez masowych, nie mamy innego wyboru i jesteśmy zmuszeni odwołać wydarzenie. W tej chwili sprawdzamy możliwości dotyczące przeniesienia eventu na inny termin. Gdy będziemy mieli konkretne wiadomości na ten temat, poinformujemy Was.

To smutna i niefortunna sytuacja, na którą nie mamy wpływu. Wasze zdrowie jest jednak najważniejsze. Mam nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję.

Bądźcie bezpieczni !"


Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
COVID-19 vs. Hard Music-89848669_10157212003836279_8702934773535866880_o.jpg  
__________________

Last edited by Vinylside; 12-03-2020 at 18:12.
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 11 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents