4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Obowiązkowa Służba Wojskowa ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-02-2020, 19:17   #10
Wojtek Szczęsny
Banned
  
 
Dołączył/a: 06 Dec 2008
Miasto: Chrząszczyżewoszyce, powiat Łękołody
Wiek: 33
Postów: 11 318
Tematów: 2198
Podziękowań: 25 930
THX'ów: 116 472
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 168
Imię: Kładżło
Wzmianek w postach: 17
Oznaczeń w tematach: 59
Plusów: 950 (+)
Wojtek Szczęsny 950
Wojtek Szczęsny 950
Odp: Obowiązkowa Służba Wojskowa ?

Cytat:
Napisał .:Franek:. Zobacz post
Wiesz Wojtek problem polega na tym, że w naszym kraju młode roczniki już nie wspomnę o Twoim nie interesują się zbytnio jakimkolwiek przeszkoleniem, a co dopiero służbą zawodową w jakimkolwiek mundurze. Jeżeli tym tokiem rozumowania będziemy się kierować to za kilka lat ewentualnie kilkanaście to za obronność kraju mam na myśli i policje i wojsko i inne służby mundurowe będzie opowiadać o 1/3 mniej funkcjonariuszy czy żołnierzy, bo nie będzie komu pracować, a tak takie półroczne przeszkolenie to zawsze jakaś rezerwa na czas W. Przykład Ukrainy pokazał, że niby żyjemy w cywilizowanej Europie, ale jednak nie wszyscy są ustawieni na pokój. Domyślam się, że każdy z osobna ma jakiś plan na życie, ale myślę, że pół roku lub pewnie miej na przeszkolenie to nie dużo i taki pseudo żołnierzyk z CALL OF DUTY będzie mógł wsiąść do ręki prawdziwą broń i spróbować, bo patrząc na to co się dzieje z naszą młodzieżą to sam za kilka lat się przeżegnasz lub wyjedziesz, bo jak patrze w jakim kierunku to idzie to z roku na rok będziesz mógł czuć się mniej bezpieczniejszy na ulicy zwykłego miasta

O tym właśnie mówię - komunistyczne myślenie. Państwo wie najlepiej i na wszelki wypadek zorganizuje Ci życie za Ciebie Bo przecież każdy ma psychikę na tyle mocną żeby strzelać do kogoś w razie "w". Wolisz żeby broniły granic jakie pizdusie co nigdy nie uprawiały sportu żadnego? Albo osoby z psychiką pacyfisty? Ja wolę wykwalifikowanych kozaków którzy nei mają jak wyładować agresji i nadają się do tego. Ludzie opanujcie się! Nie można decydować za kogoś o jego losie! To jest nic innego jak czysta KOMUNA! Tfu!
Wojtek Szczęsny jest offline   Reply With Quote
Wojtek Szczęsny dostał 2 podziękowań za ten post.