4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Obowiązkowa Służba Wojskowa ?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-02-2020, 07:48   #1
.:Franek:.
..:: Klubowicz ::..
  
 
Dołączył/a: 17 Aug 2007
Miasto: ...
Postów: 2 087
Tematów: 793
Podziękowań: 4 884
THX'ów: 3 451
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T.: 3
Wzmianek w postach: 10
Oznaczeń w tematach: 10
Plusów: 53 (+)
.:Franek:. 53
Obowiązkowa Służba Wojskowa ?

Witam.



Mam do was pytanie co sądzicie o powrocie przymusowego poboru wojskowego ?
Dla nastawionych od początku negatywnie użytkowników chciałbym przypomnieć, że to tylko luźna rozmowa i, żeby wzięli pod uwagę to co się dzieje na świecie, jaki jest stan naszego wojska, obrona kraju (jak ktoś napiszę o WOT, że dadzą radę to już wyprzedzę post i napiszę, że wiem jak to wygląda i nie jest to tak jak opisują w TV i większość użytkowników ma tego pewnie świadomość)
Czy według was pół roku np oczywiście poświęcenie się dla przeszkolenia wojskowego to dużo np. świeżo po szkole, studiach to dużo ?
Przypominam, że to nie jest już te same wojsko co kiedy, jak ktoś ma rodzinę to nie robią raczej z przepustkami, myślę, że płaca też by była większa jeżeli ktoś ma rodzinę, żeby ich utrzymać.
Chcę poznać wasze zdanie , bo bardzo sceptycznie do tematu wojska jest nastawiona dzisiejsza młodzież, która najlepiej jakby wszystko za darmo dostali od państwa typu 500+ mieszkanie dla młodych itd, a nie mogą się przeszkolić w tym zakresie.

Z góry dziękuje za poświecenie czasu dla tego tematu. Pozdrawiam serdecznie .

Last edited by .:Franek:.; 03-02-2020 at 08:28.
.:Franek:. jest offline  
.:Franek:. dostał 8 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents