4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Gra Hard Truck 18 Wheels of Steel Across America
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-01-2020, 21:32   #1
djbasstronic
..:: Klubowicz ::..
  
 
djbasstronic's Avatar
 
Dołączył/a: 31 Jan 2007
Miasto: Siepraw
Wiek: 33
Postów: 2 756
Tematów: 796
Podziękowań: 4 665
THX'ów: 4 953
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 13
Imię: Andrzej
Wzmianek w postach: 1
Oznaczeń w tematach: 6
Plusów: 140 (+)
djbasstronic 140djbasstronic 140
Odwiedź profil djbasstronic na Facebook Odwiedź profil djbasstronic na Soundcloud.com
Gra Hard Truck 18 Wheels of Steel Across America

Na wstępie zaznaczam iż nie jestem maniakiem nowoczesności, super grafiki i wypasionych nowych gier a komputer mam ten sam od ponad 10 lat, bo mi wystarcza więc wszystkich którzy zaglądną tu by się pośmiać - nie pozdrawiam.

Przechodząc do rzeczy - czasem lubię sobie pograć w stare gry i teraz tak mnie wzięło na kultowego hard trucka i mam jakiś problem. W doku ładunkowym towary nie są podpisane, załączam zdjęcie żeby było jasne o co chodzi
https://zapodaj.net/images/6c3cc0a200315.jpg

Doszedłem już do tego, że to problem graficzny bo w ustawieniach gry w opcji urządzenia graficzne do wyboru jest Direct3D i OpenGL, po wyborze opcji Direct towary nie są podpisane, tak jak na załączonym zdjęciu, a po wybraniu opcji OpenGL pojawiają się jakieś "bazgrołki", przypominające chińskie napisy.

Może znajdzie się ktoś kto miał kiedyś w tej grze podobny problem lub może ktoś wie jak to rozwiązać,
będę wdzięczny
__________________

Last edited by djbasstronic; 06-01-2020 at 21:36.
djbasstronic jest offline  
Użytk. którzy podziękowali djbasstronic za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents