4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-12-2019, 21:01   #51
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 374
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?

Cytat:
Napisał Trush Zobacz post
hej,wołam


Cytat:
ale kamel sie pobeczał no i zdecydowaliśmy, że na razie będzie póki nie znajdziemy ludzi którzy by to objęli i pociągnęli ten temat. Niestety ludzi brak.
Najprostrza linia oporu - znajdź jednego odpowiedzialnego za publikację (kameleon wrzuca tam takie pierdoły czasem, że w/w w jego postach powinni mu berło czyścić) a resztę daj dział dla forumowych koneserów, którzy sami by decydowali, czyj temat, wątek, post byłby widoczny na fb niech się dzieje wtedy burza mózgów. Artykuły czy ciekawostki, pisałyby się same, gdyby ludzie wiedzieli, że ich wypociny moga trafić na główną.
To jest jak na budowie. Jest kierownik, są majstry, są i osoby odpowiedzialne pod majstrem za konkretne zadania.


Cytat:
może to strach przed kamelem
Nadal jestem za tym, że jego nie trzeba zwolnić, jego po prostu trzeba wy***lić Mogę coś się postarać pomóc po godzinach pracy i w wolnej chwili. Nie do końca pamiętam zagadnienia vB, ale pewne pomysły wydaje mi się, że mógłbym zrealizować. Warunek jest jednak jeden - Kameleon robi wypad. Nie pozwolę, by ktokolwiek i w jakikolwiek sposób promował nadal swój ryj, gdy ja będę rozwiązywał zagadnienia Nie musze mieć dostępu do panelu, nie podpiszę z Bartkiem umowy, czysto koleżeńska opcja.



Cytat:
Bartek już też się nawierzył kameleonem, jest bo nie ma ludzi którzy go zastąpią. Cały czas jest ten sam problem - brak ludzi, którzy się zaangażują i faktycznie coś zrobią, ale nie tylko będą piętrzyć pianę.. a takich tu niestety jest sporo.
Jeśli nie da się zastąpić jednej (XDDD) osoby, to daj możliwość pokazania się paczce znajomych z forumowego kręgu, nie zrobią Ci relacji? Zrobią! (może nie z urodzin Veexa, ale na jakieś 3-4 wejściówki na Mayday chyba do chu*a dostajecie)). Czemu nie pomyśleć o kolektywie znajomych, którzy, zamiast wszędobylskiego wdupowłaza pokażą jak na festiwalach jest. Inaczej na evencie wygląda 5 osób z transparentem " I <3 4clubersy" niż rudy z piwem ze słomką.

Cytat:
a osób było kilka i pojawiali się chętni, którzy najczęściej kończyli na zapewnieniach.
Wrzucę to sobie na tablicę, zobaczymy, jak stoją moje możliwości redakcyjne Kiedyś, pewnie pamiętasz, próbowaliśmy stworzyć newsletter/panel newsów, żeby arykuły wisiały dłużej, niż jest tablica ogłoszeń, redagowałem to osobiście, wielokrotnie, miało być cud, miód malina

Cytat:
Czasem zamiast siać kolejne płacze na rudego czy, że nic się nie dzieje, proponuje na prawdę wejść w jakiś pusty dział i coś dodać zgodnie z zasadami.
Co to da? Ktoś w wyszukiwarce przez przypadek trafi na forum? :D Eh, nie wiem czy aktualne, ale chyba forum ma bana w google na niektóre działy

Cytat:
Czasem wystarczy jeden burzliwy temat w dziale by ktoś się w nim wypowiedział.
Tęsknota za debatami w World News toczonymi m.i.n przeze mnie, Rafskiego (nie pamiętam nicku), i kilku innych?

Cytat:
Może fb czy ig już są przesiąknięte rudym z 4c, ale to tylko w Polsce, za to forum może się też otworzyć na zagranicę ;p
Tam rudych trawią tylko w irlandii, rude natomiast - są w cenie na całym świecie

Cytat:
[,,,] Spotify [...} Jeśli jest ktoś, kto ma pomysł na to i wie jak się tym posługiwać to czekam na propozycje
Przecież sam to zaproponowałem, więc "niech ktoś" :D Propozycje dałem przecież wyżej.

Cytat:
Na szczęście pejdź 4c nie jest własnością kamela, bo zostało to zmienione. Kamel ma tak samo admina, jak i ja.
Czyli jest nadal własnością kamela jak i twoją. Co za brednie :D

Cytat:
ultra party camp.
Nie rozumiem, jak, kur*a, można, promować, własną, kampanię, reklamową, na, nie, swoim, ku*wa, portalu...

Cytat:
Już się napatrzyłam i przeżyłam z ludźmi, którzy góry obiecywali, robili plany, a potem zostawiali i trzeba było się z tym bujać. To już nie te czasy.
No coś Ty. Radio pamiętasz? - Bartek stwierdził, że to my promujemy ich a nie barterowo, coś się działo, coś mogło się dziać, Kameleon wtedy bał się jeszcze własnego siurdaczka w tej dziedzinie. Portal? Mieliśmy ogromne plany z Nobody odnośnie tego. Nie wypaliło - Bartek wypiął dupala. Olaliśmy, srał go pies Kameleon się pobeczał? dostał portal Z WŁASNYM RYJEM NA GŁÓWNEJ XDDDDDDDDD
KONTAKT, WSPÓŁPRACA, REKLAMA I INNE:

Michał Grosicki
Tel: 663 919 694
E-mail: [email protected]łomiej Trochonowicz
Tel: 669 488 725
E-mail: [email protected]

XDDDDDD
__________________
Sanbit jest offline   Reply With Quote
Sanbit dostał 7 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents