4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-11-2019, 11:40   #30
Trush
Szefowa
  
 
Trush's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Aug 2008
Miasto: Łódzkie
Postów: 9 835
Tematów: 1472
Podziękowań: 4 443
THX'ów: 23 279
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 414
Imię: Justyna
Wzmianek w postach: 161
Oznaczeń w tematach: 87
Plusów: max. (+)
Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.
Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.Trush max.

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil Trush na Facebook Odwiedź profil Trush na Twitter Odwiedź profil Trush na Youtube Odwiedź profil Trush na Last.fm Odwiedź profil Trush na Soundcloud.com Odwiedź profil Trush na Mixcloud
Odp: Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?

Cytat:
Napisał DaniuS Zobacz post
Mam pytanie, czy prefixy zostaną poprawione? Chodzi mi o sytuację kiedy np klikam prefix w dziale house tech i chce aby pokazało mi drugą stronę z tym samym prefixem a nie pokazuje. Coś w tym kierunku też będzie robione? Czy tylko puki co zajmujecie się takimi pierdołami jak prefixy?

O większe "pierdoły" ludzie sapią, wiec o prefixach bym tak nie pisała ;p


Ja z tym nic nie zrobię, bo nie potrafię, nie mam dostępów, etc. Bartek za to też się nie weźmie, nie zrobił wiele innych ważniejszych rzeczy i za to też się raczej nie weźmie. Kiedy ten problem nastąpił On rozłożył ręce, więc teraz wątpię, ze jak go zasypiemy rzeczami do poprawki to Bartek zasiądzie do tego i od razu wykonuje. Niestety dlatego robimy tylko to co nie wymaga ingerencji Bartka, bo nie dość, że się mu natłumaczymy, naprosimy to jeszcze nie doczekamy wykonania.


W tej kwestii jedynie mogę pomóc tym tematem http://www.4clubbers.com.pl/faq/1206...-stronach.html
Trush jest offline   Reply With Quote
Trush dostał 5 podziękowań za ten post.