4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-11-2019, 00:36   #28
DaniuS
www.RadioParty.pl <3
  
 
DaniuS's Avatar
 
Dołączył/a: 07 Nov 2009
Miasto: Miastko
Wiek: 27
Postów: 1 292
Tematów: 234
Podziękowań: 3 902
THX'ów: 680
Imię: Daniel
Wzmianek w postach: 9
Oznaczeń w tematach: 22
Plusów: 56 (+)
DaniuS 56
Odwiedź profil DaniuS na Facebook Odwiedź profil DaniuS na Youtube Odwiedź profil DaniuS na Soundcloud.com Odwiedź profil DaniuS na Mixcloud
Odp: Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?

Cytat:
Napisał Trush Zobacz post
Witajcie.


Trochę dzisiaj ogarnęłam co mogłam, wiem że wszystkiego nie zrobię w jeden dzień i nie uratuje tym forum ale coś tam zostało zrobione. Czy słusznie, to już zobaczymy w praktyce.
Zmiany:
(Oprócz dodania kilku osób do moderowania działów)

- usuniecie działu eurodance, stworzenie takowego prefixu w dziale alternatywa oraz old, a także przeniesienie tematów do działu OLD.
- dodanie zasad w dziale OLD podobnych do działu klasyki (Regulamin działu OLD - w razie uwag proszę pisać, Jeśli jest ktoś kto chce zająć się działem old lub całej alternatywy to piszcie))
- dodanie prefixu Latino do działu Alternatywa
- Ogarnięcie działu Kluby & Dyskoteki - Usunięta została mapka a także subfora, które zastąpiono kolorowymi prefixami (mam nadzieje, że teraz jest czytelnie)



Myślę, że dział Radio Hits akurat to dobra rzecz tylko problemem jest to, że nikt nie uzupełnia tego działu na bieżąco. Dla tego działu potrzebny jest opiekun.


Uważam, że część z tych działów ma zasadność bycia, problemem jest tu tak na prawdę to, że nikt ich nie uzupełnia. Dawniej społeczeństwo cieszyło się takimi miejscami i chciało dawać jak najwięcej z siebie, a teraz mamy taki obrót sprawy, że każdy chce brać/dostawać bez niewielkiego nakładu. Jest pewnego rodzaju przesyt i jak ktoś czegoś tu nie dostanie, to może iść gdziekolwiek gdzie dostanie to samo albo nawet szybciej czy taniej.

Uważam podobnie

Potrzebni są ludzie którzy będą dodawać nie tylko muzykę w działach mp3, ale będą uzupełniać pozostałe działy.


Chcesz coś zrobić dla forum oprócz tylko narzekania i fochania się, ze twoja propozycja przeszła bez echa? nie czekaj tylko idź w jakiś dział niemuzyczny i dodaj coś od siebie. Dział Klubowie imprezy czy festiwale czekają na uzupełnienie, w dziale newsy dodaj jakąś niedużą informacje, nie musi być to coś wyszukanego czy nawet napisanego własnymi słowami - dodaj informacje podawaną gdzie indziej, skomentuj komuś temat. Teraz możemy jedynie walczyć treściami, bo niestety takie platformy jak spotifaje czy tajdale stają się opłacalniejsze od pobierania muzyki, a kupowanie utworów to już w ogóle. Chyba, że nastąpi jakiś powrót jak w przypadku vinyli.



Mam pytanie, czy prefixy zostaną poprawione? Chodzi mi o sytuację kiedy np klikam prefix w dziale house tech i chce aby pokazało mi drugą stronę z tym samym prefixem a nie pokazuje. Coś w tym kierunku też będzie robione? Czy tylko puki co zajmujecie się takimi pierdołami jak prefixy?
__________________

Last edited by DaniuS; 24-11-2019 at 00:36.
DaniuS jest offline   Reply With Quote
DaniuS dostał 2 podziękowań za ten post.