4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-11-2019, 13:42   #24
Rate Motion
..:: Klubowicz ::..
  
 
Rate Motion's Avatar
 
Dołączył/a: 05 Jan 2013
Miasto: W domu
Wiek: 30
Postów: 2 812
Tematów: 371
Podziękowań: 2 252
THX'ów: 5 300
Imię: Bartłomiej
Wzmianek w postach: 14
Oznaczeń w tematach: 120
Plusów: 520 (+)
Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520Rate Motion 520
Odwiedź profil Rate Motion na Mixcloud
Odp: Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?

Cytat:
Napisał ArekChrust Zobacz post
A co masz do wyżej wspomnianych działów np. "Szkoła"? Przecież w tym dziale pojawiają się regularnie wpisy. Twoim jedynym argumentem jest, że "nikt o to nie dba". Idąc tym tokiem rozumowania można stwierdzić, że o dział np. "Trance" również nikt nie dba (sądząc po tym, że pojawiają się tam tematy, które nawet nie stały koło tego gatunku muzycznego), a zatem należy go zamknąć. Najlepiej pozamykajmy wszystkie działy, a najlepiej forum i będzie spokój. Forum muzyki elektronicznej to nie tylko muzyka. Ludzie mają liczne zainteresowania i mogą się tu odnaleźć również w innych tematach. Byłem tu użytkownikiem od dawnych lat, miałem tu kilka kont, ale albo kochana moderacja z wielką radością mnie banowała. Wiem co się dzieje na tym forum niemal od początku jego istnienia i zgadzam się z tym, że dawne czasy już nie wrócą i największy wpływ na to mają osoby rządzące tu w chwili obecnej.
"Przecież w tym dziale pojawiają się regularnie wpisy"

Szkoła:


Kultura:


World News:


Gdzie tu są regularne wpisy?. Najwięcej chyba regularnych wpisów jest w "Przywitaj się" gdzie czyjeś multi konta piszą w kółko to samo.
Rate Motion jest offline   Reply With Quote
Rate Motion dostał 7 podziękowań za ten post.