4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 18-11-2019, 14:02   #23
Spotify
Banned
  
 
Dołączył/a: 16 Apr 2019
Miasto: PL
Postów: 1 558
Tematów: 24
Podziękowań: 228
THX'ów: 611
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 19
Plusów: 1700 (+)
Spotify 1700
Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700
Odp: Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?

Cytat:
Napisał ArekChrust Zobacz post
A co masz do wyżej wspomnianych działów np. "Szkoła"? Przecież w tym dziale pojawiają się regularnie wpisy. Twoim jedynym argumentem jest, że "nikt o to nie dba". Idąc tym tokiem rozumowania można stwierdzić, że o dział np. "Trance" również nikt nie dba (sądząc po tym, że pojawiają się tam tematy, które nawet nie stały koło tego gatunku muzycznego), a zatem należy go zamknąć. Najlepiej pozamykajmy wszystkie działy, a najlepiej forum i będzie spokój. Forum muzyki elektronicznej to nie tylko muzyka. Ludzie mają liczne zainteresowania i mogą się tu odnaleźć również w innych tematach. Byłem tu użytkownikiem od dawnych lat, miałem tu kilka kont, ale albo kochana moderacja z wielką radością mnie banowała. Wiem co się dzieje na tym forum niemal od początku jego istnienia i zgadzam się z tym, że dawne czasy już nie wrócą i największy wpływ na to mają osoby rządzące tu w chwili obecnej.
Nie płakusiaj i idź się wyżalić gdzieś indziej
Spotify jest offline   Reply With Quote
Spotify dostał 2 podziękowań za ten post.