4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-10-2019, 21:47   #11
Romik
...................
  
 
Romik's Avatar
 
Dołączył/a: 17 Oct 2006
Miasto: Elsewhere
Wiek: 35
Postów: 4 956
Tematów: 1858
Podziękowań: 9 382
THX'ów: 27 387
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 726
Imię: Przemek
Wzmianek w postach: 5
Oznaczeń w tematach: 88
Plusów: 98 (+)
Romik 98
Odp: Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?

Ja jeśli mozna, to staram się wprowadzić zmiany z jak najmniejszym obciążeniem budżetu czyjegokolwiek.. zmiany z serwerem to tania i profesjonalna rzecz.

Chciałbym Obaczyć jak Player wygląda na stronie bo zamierzam mieć chociaż swój własny skoro nie publiczny dla każdego tu użytkownika.
Mam wrażenie jak by nikt nie traktował mnie poważnie. . Kurcze przecież miałem ten kod do HTML i w ogóle czemu nie spróbować. Opłacę serwer z kieszeni swojej. No space limit na serwerze. . Spróbujmy..

Zmiany są potrzebne. Założę nową kwestię do poruszenia w postaci osobnego tematu do rozważenia oczywiście.

Czekam wciąż co Administracja powie więcej na temat playera od Fidbak.Audio .. to nie tylko hosting, ale i społeczność, wiele wiele więcej usług. Dużo o tym można .. potrzeba dialogu, to że żartuje czasem nie oznacza że powagi mi brak w kluczowych momentach przy rozwiązaniach nowych dla forum.
Romik jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents