4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 19-10-2019, 20:05   #10
Sanbit
.: Wygnany :.
  
 
Sanbit's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2009
Miasto: Łyskonzin
Wiek: 33
Postów: 4 843
Tematów: 377
Podziękowań: 1 523
THX'ów: 23 375
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 5
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 94 (+)
Sanbit 94
Odp: Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?

Hejka
Jako, że miałem styczność z obecnym layoutem, to pozwolę sobie dodać kilka słów

Cytat:
Tutaj jest tyle do zrobienia, że musiałbyś sztab programistów wynająć. Administracja ma to raczej gdzieś bo pewnie nie uśmiecha się im dopłacać a z reklam pewnie co raz mniej wpada.
Generalnie, jest tak, że nie. Nie jestem programistą i nie współpracowałem z programistami a ze zwykłymi userami. Nie pamiętam kto jest odpowiedzialny za obecny "background" ale wydaje mi się, że to @EqualStudio . Nie pamiętam też z kim "kolorowałem" wszystko, co obecnie widzicie. Miało to miejsce x lat temu (trochę życie mi przyśpieszyło, nie pamiętam już zbyt wiele z tego, czym niegdyś żyłem) Bartek nie zgodził się na modernizację do vB v4.xx, próbowaliśmy "ożywić" to co widzicie teraz. Składu, który mi pomagał niestety nie pamiętam dokładnie, wiem, że był Nobody, Trush, ktoś o imieniu Kuba (pozdro) :D oraz w/w Equal. Co do reklam i inwestycji, to nie jestem pewien, ale zamknęło się to w kwocie mniejszej niż 500+ (osobiście nie pobrałem za to ani grosza )

Cytat:
Oczywiście że jestem za modernizacją forum. Główny motyw do wymiany/odświeżenia. Tylko pytanie kto by się tego podjął...
Gnoje wolą bawić się muzyką ze Spotify, Tidal, chca mieć na tacy, na już, na wczoraj, wolą gnioty od Zenka, Roni Ferrari etc. Idea, którą kierowała się tamtejsza społeczność zdechła. Są studia, które zajmują się layoutami - my zrobiliśmy to czysto hobbystycznie :D

Cytat:
Przecież i tak już mało kto tutaj wchodzi. To forum jest cieniem samego siebie sprzed lat.
Jak byłem przeciwny wychodzeniu do ludzi (podrzucanie facebooka ponad samo forum) to byłem w pewnym momencie po jednej stronie obozu z ówczesnym guru, ryżym imprezowiczem :D Jak to się bekło - tak widać :D


Cytat:
Pierwsza sprawa, to białe tło. Było ono tu od zawsze.
No chyba nie... :D :D :D

Cytat:
Certyfikaty do https są wgrane na forum, jednak żadne z nas nie ma dostępu, żeby je wprowadzić w życie, a osoba za to odpowiedzialna, nie za bardzo jest chętna do zabrania się do działania, jednak nie chce też nam dać możliwości do zmiany tego.
Ahhh jak ja doskonale wiem, o czym teraz piszesz... :D


Cytat:
Skoro strona wyglądem odstrasza nowych użytkowników, to może też czas, żeby ktoś nowy coś też zaproponował i zrobił, a nie tylko wytykał problemy. Takich osób mamy tu od cholery, ale robić już niestety się nikomu nie chce.
Od cholery, to może i było tu takich osób, ale kilka lat temu, nie teraz, przyjacielu.

Cytat:
Jakby ktoś był uparty, to jest pełno tutoriali w necie, można próbować. Ja nie mam na to czasu.
Dodam, że nie jest to trudny zabieg, lecz czasochłonny, metody prób-błędów i sugestii. Dodam, że po dziś dzień widzę, jak pokaleczyliśmy tłumaczenie forum i dodatków, które nie były spolszczone :D Ale, kto na to teraz patrzy, haha :D

Cytat:
Osobiście uważam że przebudowa nic nowego nie wniesie
Nie pozostaje mi nic innego, jak podpisać się (niestety) pod tymi słowami.

Pozdrawiam
__________________
Sanbit jest offline   Reply With Quote
Sanbit dostał 11 podziękowań za ten post.