4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 16-10-2019, 17:52   #8
Śniegu
Brain Damaged by Neuro
  
 
Śniegu's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2010
Miasto: Ziemia
Postów: 3 870
Tematów: 1046
Podziękowań: 4 376
THX'ów: 24 453
Nominated Tematy Tygodnia: 4
Nominacje T.T. : 1 861
Imię: Basteg
Wzmianek w postach: 30
Oznaczeń w tematach: 264
Plusów: 53 (+)
Śniegu 53
Odwiedź profil Śniegu na Last.fm
Odp: Czy jest planowana jakakolwiek modernizacja forum?

Wyjaśniam, mimo iż mnie nie było kilka dni.

Pierwsza sprawa, to białe tło. Było ono tu od zawsze. Nikomu nie przeszkadzało, ale myśleliśmy już nad dodaniem tak zwanego Dark Mode, problem w tym, że nie mamy nikogo, kto mógłby się tym zająć. Z resztą widzę, że sam sobie z tym poradziłeś, więc da się to zrobić bez większego problemu, nawet bez ingerencji w motywy strony.

Druga sprawa to player. Obecnie nie mamy wpływu na wygląd, ani funkcje playera, ponieważ jest on zaprogramowany w api samego zippyshare. Poprzedni player był napisany i wygenerowany we flashu, dlatego wyglądał tak a nie inaczej.

Trzecia rzecz to zabezpieczenie. Certyfikaty do https są wgrane na forum, jednak żadne z nas nie ma dostępu, żeby je wprowadzić w życie, a osoba za to odpowiedzialna, nie za bardzo jest chętna do zabrania się do działania, jednak nie chce też nam dać możliwości do zmiany tego.

Nie wiem nawet jak działa system subskrypcji i nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek z niego korzystał.

Skoro strona wyglądem odstrasza nowych użytkowników, to może też czas, żeby ktoś nowy coś też zaproponował i zrobił, a nie tylko wytykał problemy. Takich osób mamy tu od cholery, ale robić już niestety się nikomu nie chce.

Cytat:
Napisał Wojtek Szczęsny Zobacz post
Tutaj jest tyle do zrobienia, że musiałbyś sztab programistów wynająć. Administracja ma to raczej gdzieś bo pewnie nie uśmiecha się im dopłacać a z reklam pewnie co raz mniej wpada.
Nie wiem, które z nas widziało tu jakiekolwiek pieniądze z reklam, ale oczywistą sprawą jest, że nie mam zamiaru wykładać pieniędzy na grafika, bo dlaczego miałbym to zrobić. Ja się do wyglądu forum przyzwyczaiłem i mi to nie przeszkadza jakoś specjalnie. Jakby ktoś był uparty, to jest pełno tutoriali w necie, można próbować. Ja nie mam na to czasu.
Śniegu jest offline   Reply With Quote
Śniegu dostał 6 podziękowań za ten post.