4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Prefix [video] w dziale LiveShows
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-09-2019, 19:44   #16
Spotify
Banned

Dołączył/a: 16 Apr 2019
Miasto: PL
Tematów: 28
Podziękowań: 228
THX'ów: 592
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 19
Plusów: 1700 (+)
Spotify 1700
Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700Spotify 1700
Odp: Prefix [video] w dziale LiveShows

Dobra to tak ostatni mój post w tym dziale bo już moje zdanie i argumenty przedstawiłem i teraz niech się inni wypowiedzą.
Odpowiem ci na twoje pytania pytaniem - dlaczego nie dałeś pomysłu zmian, który opisałeś w mod roomie do dyskusji publicznej do działu Wasze Pytania w celu publicznej debaty i wymiany zdań i wdrożenie poprawek, nowych pomysłów i dopasowania go pod opinię samych zainteresowanych - userów słuchających sety i userów tworzących je i wrzucających?
W mod roomie większość cie olała. Wypowiedzieli się :

Avekson, Śniegu, piotr1986, Trush, Uciex, djmietas,

W tym Uciex był przeciw.
W takim temacie publicznym zaraz bym ja czy inni wybili z głowy takie podziały
I kto wie - może userzy zaproponowaliby inne, lepsze rozwiązania by wilk był systy i owca cała

P.S.
Nigdy nie pisałem na poważnie na SB, że Radio Show jest do usunięcia I ten kto mnie "zna" doskonale o tym wiedział. Kiedyś jeden z userów pisał np że wywaliłby dział Disco Polo bo jest ciulowy. I też mamy to brać na poważnie?

Dobra to tyle. Nie mam zamiaru już się tu wypowiadać w kwestii argumentacji za i przeciw twojemu działowi i regulaminowi i podziałowi który sam pisałeś bo już to zrobiłem wyżej. Szanuje chęć rozwoju działu i forum ale w tym przypadku trzeba było zrobić to trochę inaczej i dać szansę na wypowiedzenie się w tej kwestii userom PRZED wprowadzeniem w życie zmian a nie PO.
Peace

P.S. 2

Cytat:
Napisał Uciex Zobacz post
Nie chce mi się w kółko to samo pisać. Po pierwsze jest ankieta czy zmienić znaczenie prefixu [video] w LiveSets w której każdy może zaznaczyć swoją opinię i w drodze rozmów, a dwa oddzielić niektóre mixy forumowiczów z LiveSets do promo mix, a w LiveSets wrzucać sety ogólnoświatowych, znanych artystów jak było wcześniej.

Po to jest to pytanie, ankieta i forum, aby zobaczyć co inni o tym sądzą. Bez "tasowania" się i spisku "ekipy". Wszędzie widzisz teorie spiskowe

Po prostu po dłuższym czasie widząc to: http://prntscr.com/pagchc
dochodzę do wniosku, że ten prefix nie ma sensu i nie wypalił ten pomysł.
Tak jak Uciex napisał - więcej merytoryki i argumentów, mniej emocji, prowokowania i wyzwisk bo chyba nie po to ten temat powstał

Last edited by Spotify; 24-09-2019 at 19:51.
Spotify jest offline   Reply With Quote
Spotify dostał 3 podziękowań za ten post.