4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2019
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 29-07-2019, 11:24   #441
MaciusKKA
..:: Aktywny ::..

Dołączył/a: 17 Jan 2008
Miasto: ---
Tematów: 2
Podziękowań: 1
THX'ów: 30
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
MaciusKKA 1
Odp: Sunrise Festival 2019

Emocje już opadły, także czas napisać coś od siebie.

Osobiście uważam, że zmiana miejsca na Podczele wyjdzie (specjalnie czas przyszly) na dobre. W tym roku baaardzo dużo niedociągnięć i nieprzemyślanych rozwiązań / decyzji. Jeżeli Kris ze swoją ekipą wyciągną wnioski, to może być tylko lepiej.

Plusy:
- wygląd scen - początkowo myślałem, że Red Stage będzie "taka sobie", ale jednak robiła spore wrażenie. No Redemption klasa sama w sobie - efekty multimedialne poziom światowy. Jedyne co to na Heldeep Stage niektóre elementy aż prosiły się o to, aby w pewnym stopniu ruszały się wokół własnej osi - może w przyszłym roku? Blue Stage... bardzo fajny pomysł i realizacja - nimfa dawała radę!
- najlepszy set moim zdaniem Fedde Le Grand, Brohug oraz Tchami & Malaa. Fajnie byłoby zobaczyć ich za rok na Sunrise Niestety, ale przez zmianę time table nie byłem na Afrojack'u / Laidback Luck'u.

Minusy:
- syf, syf i jeszcze raz syf. Chodzi mi tutaj nie tylko o toalety, ale również o strefę gastronomiczną
- zbyt mała liczba punktów, w których można było nabyć żetony (przynajmniej na samym początku imprezy)
- brak wody/ wódki w niedzielę od 23:00... Podobna sytuacja miała miejsce rok temu. Dlaczego festiwal nie jest w stanie zaopatrzyć się w większą ilość w/w rzeczy i ewentualny zwrócić nienaruszone zgrzewki/ butelki do producenta? Najprawdopodobniej MDT wychodzi z założenia, że jeżeli komuś chce się pić to i tak kupi coś innego. Szkoda.
- brak informacji o zmianach w time table. To jest coś, czego nie potrafię zrozumieć. Rok temu aplikacja działała świetnie i informowała o wszystkich zmianach, dzięki czemu byłem na wszystkich występach, na których mi zależało. Co się stało w tym roku? Czy ktoś zapomniał o istnieniu aplikacji Sunrise Festival? Jeżeli tak, to w jakim celu była ona reklamowana na plakatach?
- zbyt mała miejsc do odpoczynku. Jak na tak dużą powierzchnię, powinno być zdecydowanie więcej miejsc z leżakami / krzesłami, tak aby można było chwile odpocząć, wypić drinka i coś zjeść.
- transport przed festiwalem - dlaczego autobusy odjeżdżały w wyznaczonych godzinach, zamiast czekać do pełnego załadunku i odjeżdżać? Myślę, że wówczas o wiele więcej osób skorzystałoby z podstawionego transportu.
- transport PO festiwalu - piątek pozostawię bez komentaza, całe szczęście, że udało się złapać taksówkę. W sobotę i niedzielę wyglądało to lepiej, ale jednak i tak zdecydowanie za mało lub za rzadko podstawiane były autobusy. W każdym większym mieście cała komunikacja jest podstawiona i dostosowana tak, aby po skończonym koncercie największe grupy ludzi były przetransportowane najszybciej jak to możliwe. Zdecydowanie jest to coś, co musi zostać przemyślone i poprawione przez organizatorów Sunrise.

Ogólnie rzecz ujmując, moim zdaniem było OK, ale zdecydowanie brakowało "tego czegoś". Niestety, ale baaardzo duży wpływ na odbiór całego festiwalu miał amfiteatr, którego w tym roku (pomimo obietnic) zabrakło. Obecnie jest to festiwal jak wiele innych na całym świecie bez czegoś, co by go wyróżniało.

To moja opinia i moje spostrzeżenia. Jeżeli ktoś dostrzegł coś innego, to zapraszam do dyskusji

PS. Jeżeli ktoś z forumowiczów mieszkał w SunCity, to bardzo proszę o szerszą opinię!
MaciusKKA jest offline   Reply With Quote
MaciusKKA dostał 4 podziękowań za ten post.