4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - HardTripy presents: Let's Celebrate Life
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-02-2019, 16:20   #3
HardTripy
..:: Świeżak ::..
  
 
HardTripy's Avatar
 
Dołączył/a: 14 Feb 2019
Miasto: Polska
Postów: 1
Tematów: 0
Podziękowań: 0
THX'ów: 0
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
HardTripy 1
Odwiedź profil HardTripy na Facebook
Odp: HardTripy presents: Let's Celebrate Life

Cytat:
Napisał mrowa0700 Zobacz post
Pierwsza edycja była super (chociaż w środku było mega gorąco, to jedyny minus). Tym razem coś bardziej dla zwolenników hardcore, co oczywiście rozumiem, ale jako że nie słucham to się nie pojawię. Ale polecam! :D

Impreza jest zróżnicowana i podzielona gatunkami mniej więcej po połowie. W godzinach 21-01:45 będzie sam HS od lekkiego po mocny Raw, a później jeszcze 45 minut mainstreamowego HC, więc tak naprawdę jest 5:45 h dość przystępnej muzyki, a dopiero potem zaczyna się mocniejsze granie. Cała poprzednia impreza trwała 7 godzin, więc tak naprawdę różnica jest niewielka. Poza tym w pierwszej części występuje Devin Wild i Myst, więc jeżeli ktoś lubi tylko HS, chociażby dla nich warto się wybrać.

A nawet jeśli ktoś nie słucha HC, wiele osób przychodzi tylko dla tej pierwszej części, a potem np. będzie siedzieć z tyłu w lożach i widzieć się ze znajomymi, bo całość to przy okazji taki zlot osób, które jeżdżą i znają się z naszych wyjazdów (chociaż oczywiście nie tylko). Dlatego byłoby miło gdybyś jednak dał się namówić.

A co do temperatury, wiemy o tym problemie i już go naprawiliśmy po poprzedniej edycji.

Last edited by HardTripy; 14-02-2019 at 16:42.
HardTripy jest offline   Reply With Quote