4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2019
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-02-2019, 12:35   #57
kropkaPl
..:: Fanatyk ::..

Dołączył/a: 27 Aug 2014
Miasto: Częstochowa
Tematów: 1
Podziękowań: 17
THX'ów: 48
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
kropkaPl 1
Odp: Sunrise Festival 2019

W Splicie byly juz te maty i wtedy byla najwieksza afera ze zniszczeniami i niechecia wladz miasta i Hajduka do Ultra. Wiadomo ze za przykladowo Ultra jest potezna marka. Ale powiedzmy w roku 2010 marka Sunrise cos znaczyla w Europie. Co do oszczednosci watpie w to ze sa chocby przez problemy z dystrybucja biletow w zeszlym roku. Po za tym ciekaw jestem jak skonczyla sie sprawa z DV i LM bo jakos cicho ze strony MTD sie zrobilo. Po za tym watpie ze Kris czy wladze MTD chca np miec nad soba poteznego sponsora przez to byc od kogos zalezni jak chocby promotor Chorwacki Ultra jest zalezny od Amerykanow przez co mieli problem z edycja 2017 i festiwal w ogole mogl sie nie odbyc lub odbyc w okrojonej wersji i nie pod nazwa Ultra do czego prawo do nazwy mieli Amerykanie. Czyli wersja okrojona czyli podobna do Sunrise a na pewno w podobnej cenie. Przez ile lat na wegrzech odbywal sie Heineken Balaton Sound? Nie wierze ze tutaj zdecydowaliby sie na nazwe chocby Orange Sunrise festiwal. Wtedy Kris musialby sie spowiadac swoim wspolnikom.
Co do dzialki. Kupujesz na obrzezach miasta i ja masz mozesz zrobic infrastrukture gdzie mozesz wykorzystac w latach kolejnych. Wiec nie musisz wykladac co rok na wynajecie stadionu. Poprostu jedna i druga opcja ma swoje plusy i minusy i wydaje mi sie ze jesli Krisowi finansowo by bardziej oplacalby sie stadion to by zrobil na stadionie. A co do gaz artystow to ceny biletow takze sporo urosly od 10 lat
kropkaPl jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali kropkaPl za ten post: