4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sunrise Festival 2019
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-02-2019, 05:56   #37
kropkaPl
..:: Fanatyk ::..
  
 
Dołączył/a: 27 Aug 2014
Miasto: Częstochowa
Wiek: 34
Postów: 82
Tematów: 1
Podziękowań: 17
THX'ów: 48
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
kropkaPl 1
Odp: Sunrise Festival 2019

Ciekaw jestem tych cen. Jesli dadza za caly weekend wiecej niz 600- 700 zl to ja odpuszczam na rzecz Untold lub Balatonu. Biore jednak tez pod uwage niepewna jak na Polske pogode. Mam nadzieje ze Podczele ma teren ktory nie utopi sie przy dwudniowym ew deszczu na pole namiotowe bo to bylby duzy problem o ktorym przekonali sie organizatorzy Tommorowland w Atlancie gdzie odwolali caly festiwal 2-3 lata temu przez deszcz.Co do Asota to by byla fajna zagrywka do wypromowania w Europie Sunrise jako kolejna alternatywa dla TML. Wiecej ludzi zobaczy to na na swiecie. Przydalaby sie jeszcze wtedy transmisja online w necie. Jesli bylby Asot to dobrze by bylo zeby transmisja byla w jakosci takiej jak z Asot na UMF, TML, a nie tak jak ta z trzech statecznych kamerek z Gliwic. Trzeba pamietac ze przy tym natloku festiwali wokol trzeba czyms ludzi w Europie zaskoczyc byc z czyms innowacyjnym lepszym. A wg mnie dobra zagrywka marketingowa byloby przeznaczenie jednej ze scen na inne wytwornie np Revealed lub STMPD i wcale to nie musza byc do nich zapraszani flagowi reprezentanci tych wytworni jak Hardwell czy Garrix a np Sick Individuals czy Blinders.

Last edited by kropkaPl; 06-02-2019 at 05:59.
kropkaPl jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali kropkaPl za ten post: