4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Info Zlecę miks i mastering (dłuższa współpraca)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-01-2019, 19:16   #1
T-Muss
..:: Klubowicz ::..
  
 
T-Muss's Avatar
 
Dołączył/a: 11 Jul 2010
Miasto: Kraków
Wiek: 28
Postów: 728
Tematów: 125
Podziękowań: 2 025
THX'ów: 2 722
Imię: Tomek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 31 (+)
T-Muss 31
Zlecę miks i mastering (dłuższa współpraca)

Witam, poszukuję do dłuższej współpracy osób zajmujących się obróbką dźwięku . Mianowicie mam pełno pomysłów, dużo czasu spędzam przy produkcji muzyki, jednak nie zawsze jestem zadowolony z finalnego efektu, głównie aspektu technicznego. Pracuję na programie FL Studio i mając w perspektywie długą i częstą współpracę preferuje kogoś, kto używa tego samego programu. Chciałbym zacząć wydawać moją muzykę (przy okazji cały czas się ucząc), gdyż nagromadziło mi się sporo projektów, lecz brakuje mi w nich tego profesjonalnego brzmienia, a celuję w większą grupę odbiorców, niż lokalne kluby. Potrzebuję więc kogoś, kto będzie odpowiedzialny za finalny miks i mastering, a także możliwe drobne poprawki w sound design. Jestem otwarty również na kolaboracje i/lub rozpoczęcie wspólnego projektu. Tworzę muzykę house i podgatunki. Głownie jest to future lub progressive, ale czasem lubię poeksperymentować z muzyka typu bass, electro, big room. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem [email protected]
__________________
T-Muss jest offline  
Użytk. którzy podziękowali T-Muss za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents