4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sprzęt AKAI Force - kontrowersyjna stacja robocza
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-01-2019, 14:45   #1
djbacu
..:: senior Member ::..
  
 
djbacu's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Feb 2012
Miasto: Kraków
Wiek: 35
Postów: 125
Tematów: 28
Podziękowań: 153
THX'ów: 197
Imię: Darek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
djbacu 1
AKAI Force - kontrowersyjna stacja robocza

Ostatnimi czasy AKAI pokazało samodzielnie działającą stację roboczą nadającą się do gry na żywo jak i produkcji.





Posiada wbudowane oprogramowanie bazujące na koncepcji Ableton Live, ekran dotykowy, wejścia i wyjścia audio, pady, gałki itp. Dodatkowo posiada możliwość współpracy z Abletonem. Ale najwięcej kontrowersji wywołała cena, w niektórych polskich sklepach pojawiły się już pierwsze sztuki w cenie 7 tyś zł.


Zastanawiam się jakie jest wasze zdanie na temat tego sprzętu bo jestem przed etapem budowania własnego setapu do improwizacji na żywo. Ogólnie planowałem zakupić pełną wersję Abletona do tego osobny dedykowany komputer tylko do muzyki, interfejs audio, jakiś kontroler midi...



Ogólnie wydał bym tyle samo co na nową zabawkę od Akai ale nie wiem jak z jej możliwościami, martwi mnie uboga liczba brzmień virulanych instrumentów i brak informacji o rozwoju....




djbacu jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents