4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Passat b5 fl 2001 r 2,0 (b+g)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 05-01-2019, 15:00   #6
I Am Rock!
That ain't no earthquake, it's me.
  
 
I Am Rock!'s Avatar
 
Dołączył/a: 07 Feb 2010
Miasto: Raków
Postów: 3 323
Tematów: 550
Podziękowań: 4 024
THX'ów: 7 245
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 154
Wzmianek w postach: 10
Oznaczeń w tematach: 9
Plusów: 400 (+)
I Am Rock! 400I Am Rock! 400I Am Rock! 400I Am Rock! 400I Am Rock! 400

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil I Am Rock! na Youtube
Odp: Passat b5 fl 2001 r 2,0 (b+g)

Cytat:
Napisał Andrew45 Zobacz post
Nie sprzedawałbym auta, gdybym powymieniał aż tyle podzespołów. Podejrzane. Jeśli się zdecydujesz, będziesz musiał sprawdzić kondycję silnika, bo ja przy podobnym przebiegu zmieniałem uszczelkę pod głowicą w swoim aucie (też jeżdżę na lpg). Nie jest to sztywna reguła, ale warto zwrócić na to uwagę, aby nie wbić się na niepotrzebne koszty.
ja sprzedałem a4 b6 z wymienionym dosłownie wszystkim, zaczynając od zawieszenia (amory/wahacze),maglownicę, sprzegło, dwumas, alternator aż po wydech na 2 kominy. lpg tez było założone, stag 4 na wtryskach barracudy i butlą w kole 54L.
dałem za auto 19k, włozyłem 15k, sprzedałem za 10k bo musiałem szybko sprzedać.

gorsze są sztuki które mają 300k nalatane i nic nie było robione, po kilku tysiącach km po polskich drogach wydasz wartość auta na ogarnięcie zawieszenia.

sam teraz kupiłem cytrynę c5 x7 z oryginalnym przebiegiem 190kkm i będę miał do ogarnięcia wahacze bo są jeszcze fabryczne. na szczęście zestaw naprawczy do wszystkich wahaczy kosztuje tyle co dwa wahacze do audi :D

Cytat:
Napisał grzesiu15 Zobacz post
Ogólnie zależy jak długo było jeżdżone na gazie, ponieważ po większym przebiegu zrobionym na gazie lubią się wypalać zawory oraz gniazda zaworowe w głowicy, a w tedy zostaje już demontaż głowicy...
to sa objawy źle załozonego i nie serwisowanego gazu.
jak ktoś zrobił to zgodnie ze sztuką to nie będzie problemu.
__________________

Last edited by I Am Rock!; 05-01-2019 at 15:06.
I Am Rock! jest offline