4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Co Kupić? Jaki Kontroler?
Wątek: Co Kupić? Jaki Kontroler?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 12-12-2018, 18:08   #3
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 302
Tematów: 871
Podziękowań: 2 695
THX'ów: 10 857
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 227
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Jaki Kontroler?

Udostępniam Ci tekst, który został przeze mnie napisany w 2015 roku
Cytat:
Napisał Vinylside Zobacz post
A ja klasycznie mogę polecić Ci sprzęt, nad którym się już zastanawiałeś - Pioneer-XDJ R1. Myślę, że konsola pasuje idealnie do domowego studia i jest po prostu dobra dla każdego kto chce się czegokolwiek nauczyć. Wiadomo, każdy zestaw składający się z dwóch CDJów i mixera wygląda ładnie, ale spójrzmy prawdzie w oczy - nie warto wydawać 8 czy 10 tysięcy (nie mówiąc już o wyższych sumach) na sprzęt, który w chwili obecnej będzie Ci służył tylko i wyłącznie do nauki.

Jeśli chodzi o XDJ-R1 to będę z Tobą szczery; w Polsce byłem chyba jednym z pierwszych posiadaczy owego sprzętu przez co przez pewien okres straciłem dużo nerwów, ponieważ konsola była po prostu niedopracowana (to jest tak jak z nowym systemem operacyjnym; lepiej poczekać pół roku aż uporają się z drobnymi usterkami niż kupić w dniu premiery i denerwować się przez parę miesięcy aż do usunięcia wad). U mnie problemy zniknęły po regularniej aktualizacji systemu konsoli oraz dwukrotnych odwiedzinach serwisu Pioneera w Katowicach. W chwili obecnej po dwóch latach sprzęt szczerze mówiąc wygląda i przede wszystkim działa jak nowy. Dodatkowo myślę, że spełnia on Twoje wszystkie wymagania; można grać z pendrive'a oraz płyt i przede wszystkim konsoleta jest bardzo prosta w obsłudze; idzie nauczyć się na niej praktycznie wszystkich podstaw. Dodatkowo jeżeli jesteś ambitny to masz 8 efektów, którymi możesz się pobawić podczas nagrywania seta. Cena także myślę, że nie jest jakaś wysoka, szczególnie patrząc na możliwości sprzętu. Cała konsola zamknięta w jednym pudełku, serio super sprawa i moim zdaniem strzał po prostu w dziesiątkę. Ja polecam bardzo gorąco !

Komentarz autora tematu:
Criss Dave przyznał plusa:
Friggio przyznał plusa:
__________________
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 2 podziękowań za ten post.