4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Qlimax 2018 | The Game Changer
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-12-2018, 23:34   #87
Monia.
..:: Świeżak ::..
  
 
Dołączył/a: 01 Dec 2017
Miasto: Gdańsk
Postów: 6
Tematów: 0
Podziękowań: 1
THX'ów: 16
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
Monia. 1
Odp: Qlimax 2018 | The Game Changer

Jako uczestniczka tegorocznego Qlimaxu pozwolę sobie dodać kilka słów.
W większości zgadzam się z opinią Vinylside co do jakości setów zagranych na tegorocznej edycji festivalu.
Od samego początku czekałam na set Phuture Noize, bo co by nie mówić odwala kawał dobrej roboty i nie zawiodłam się. Były łzy wzruszenia i gęsia skórka. Według mnie Marco jako jeden z nielicznych reprezentował klimat dawnego mrocznego Qlimaxu.

Sub Zero Project, nie byłam ich zagorzała fanką. Hymn po kilkukrotnym odsłuchu na YT też nie zrobił na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia. Będąc jednak na hali i słysząc i przeżywając to wszystko kompletnie zmieniam o nich zdanie! Drugi z moich faworytów! Cieszę sie,że będzie okazja zobaczyć ich w Energy.

Apropo Peacocka myślę,że jego set wyrywał z butów :D dawno tak się nie wyskakałam. Tak jak było napisane kwestia gustu. Dla mnie trzeci najlepszy set- może po prostu dlatego,że lubię szybko?

Wildstyleza miałam okazje słyszeć wcześniej w Liverpoolu, a jeszcze wcześniej miałam dokładną relację z Energy i fajnie było słyszeć tego seta po raz pierwszy, liczyłam na coś więcej. Dużo więcej nie oszukujmy się. To samo Coone( jedyny moment, który mi się podobał to track Dark Sun od Kelteka) . Aczkolwiek są plusy- mieliśmy czas pójść na piwo ze spokojną głową i myślą,że nie tracimy niczego wartego uwagi.

Co do całej oprawy i roli MC.
Wszyscy zawsze hejtuja MC Villaina ale miałam okazję poznać go osobiście i jest mega spoko ziomeczkiem. Fajnie uratował sytuację kiedy na secie Tweekacorów popsuł się deck. Ogólnie jego głos kojarzy mi się z hardowymi eventami(chociaż irytujące jest czasem gadanie na dropie :D ). Ogólnie oceniam na plus.

Każdemu polecam się wybrać! Niesamowite przeżycie i wspaniali ludzie,którzy w większości tworzą klimat tego miejsca.


---Remember, tomorrow is an illusion, the only reality is now. The game will keep on playing, forever changing.---
Monia. jest offline   Reply With Quote
Monia. dostał 2 podziękowań za ten post.