4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Artykuł Co z wyczekiwanym albumem Gruma?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-12-2018, 14:43   #1
Śniegu
Drum & Bass Enthusiast
  
 
Śniegu's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2010
Miasto: Głogów/Poznań
Wiek: 25
Postów: 3 383
Tematów: 941
Podziękowań: 3 706
THX'ów: 20 838
Nominated Tematy Tygodnia: 4
Nominacje T.T. : 1 522
Imię: Sebastian
Wzmianek w postach: 25
Oznaczeń w tematach: 174
Plusów: 40 (+)
Śniegu 40
Odwiedź profil Śniegu na Last.fm Odwiedź profil Śniegu na Soundcloud.com
Exclamation Co z wyczekiwanym albumem Gruma?

Mam dla Was kolejny, tym razem nieciekawy news, na koniec roku 2018.
Grum najprawdopodobniej wpadł w konflikt między dwoma brytyjskimi labelami.Anjunabeats na 20 Września zapowiedziała drugi album Gruma pt. "Deep State", który tym razem miałby zostać wydany właśnie u nich. Fani od razu uradowali się na tą informację. Dużo osób bardzo mocno czekało na ten krążek, bo Grum ostatnimi czasy robi ogromne postępy i czaruje swoją muzyką jak mało kto. Pojawił się pierwszy singiel pod tytułem: "Never Have To Be Alone", który dziwnym trafem po dniu został wycofany z wszystkich sklepów i platform streamingowych. Ta informacja prowadziła pewne wątpliwości na temat gotowości albumu do wydania w tym roku. Produkt również został wycofany ze sklepu Amazon, w którym widniała data 23 Listopada jako data wydania albumu.


Na szczęście miesiąc później pojawił się drugi singiel z albumu pt. "Stay". Niestety jak i poprzedni singiel, również po dniu został on wycofany ze wszystkich platform. Powodem ściągnięcia z Youtube, były prawa autorskie należące do niejakiego labelu pod nazwą: Glasgow Underground Music Ltd.. Nazwę od razu skojarzyłem z wydaniami, które ostatnio pojawiały się właśnie ze strony Graeme'a, w przeciągu ostatniego roku. Bardzo możliwe, że cały album, został nagrany właśnie tam, a Anjunabeats po prostu kupiła to wydanie i zamierzała wydać je pod swoim szyldem. Wszystko niestety chyba nie poszło po myśli Anjunabeats, ponieważ szkocki label zaczął blokować wydania ze zbliżającego się albumu.

Dodatkowo album Deep State zniknął ostatnio z oficjalnej strony Anjunabeats. Link, który wcześniej prowadził do strony, gdzie można było przedpremierowo zamówić album, jest nieaktywny (LINK do albumu), natomiast na stronie Anjunabeats promującej album dalej widnieją loga Deep State. Sam Grum na swoich kontach na portalach społecznościowych dalej posiada informacje o albumie wydawanym w Anjunabeats, więc możliwe, że nie ma on z tym zamieszaniem nic wspólnego (LINK do strony).

Co to oznacza dla nas? Niestety tyle, że będziemy musieli jeszcze trochę poczekać na wyczekiwany album od Szkota, ponieważ nie wiemy co tak naprawdę się dzieje. Nie pojawiły się żadne oficjalne informacje, bardzo możliwe, że sam Grum tak naprawdę nie wie co się dzieje z jego wydaniem i trafił na niezręczną sytuację walki między labelami. Jest bardzo możliwe, że po czasie Pan Kevin McKay stwierdził, że oferta, jaką złożyło Anjunabeats po prostu była niewystarczająca, ponieważ Grum jest niezwykle popularny ostatnimi czasy lub Anjunabeats nie dotrzymało obietnic umowy

Obecnie czekam na oficjalne informacje z jednej lub drugiej strony, ale reszta to tylko domysły.


To nie jest 100% potwierdzona informacja, a bardziej efekty mojego "śledztwa".


Pozdrawiam!
Śniegu

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Co z wyczekiwanym albumem Gruma?-81aiks9oanl._sl1200_.jpg  

Last edited by Trush; 10-12-2018 at 21:10.
Śniegu jest offline   Reply With Quote
Śniegu dostał 20 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents