4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Tune Of The Month by 4Clubbers.pl - Listopad 2018
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-12-2018, 21:08   #7
djmietas
..:: Hit mix TEAM ::..

djmietas's Avatar

Dołączył/a: 08 Sep 2006
Miasto: Olesno
Tematów: 1179
Podziękowań: 21 416
THX'ów: 28 166
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 792
Wzmianek w postach: 44
Oznaczeń w tematach: 233
Plusów: 94 (+)
djmietas 94
Odp: Tune Of The Month by 4Clubbers.pl - Listopad 2018

Moja trójca
Na pierwszym miejscu
Adam Beyer & Bart Skils - Your Mind (Matroda Remix) dla mnie najlepszy remiks Matrody od dłuższego czasu
Potem rewelacyjny track

BLR - Masuria (Extended Mix)
No i ten traczek siedzi mi w glowie
Mr. Belt & Wezol - Harmony

Co do nominacji to przecież my tworzymy forum i my pracujemy nad nim więc powinniśmy głosować wszyscy na te tracki które tego zasługują
Jeżeli zwykli użytkownicy wolą aliansy które są dla nich ważne to nie tak będzie przecież forum jest dla nich
Dobrze wiemy że ci którzy wrzucaja konkretne nuty to dla zwykłych użytkowników są porytymi że takie nuty moga być fajne oczywiście nie obrażając nikogo bo przecież sami wiemy które nuty zasługują na uznanie i one są na Naszych playlistach
Widać kto ma przebicie więcej za przeproszeniem pijawki głosują i nominują niż my więc też miejmy jak coś do siebie pretensje. No ale patrząc za tor pracy jesteśmy mniejszością która robi dla większości.Ale chyba taka kolej rzeczy i dlatego jesteśmy dalej jako jedna wielka 4clubersowa rodzina czy nieprawdaż??
Szanuję każdego kto coś robi dla forum szanuję Was i cieszę się że mogę należeć do tej społeczności szkoda że wirtualnie ale jestem. Dziękuję Wam za to że jestescie i dajecie wiele frajdy użytkownikom.
Tak trzymać i pracujmy dalej
Dzięki za możliwość skomentowania jak i za wkład w temat Pani kierowniczce zamieszania Trush, dziękuję ci

Last edited by djmietas; 03-12-2018 at 21:11.
djmietas jest offline   Reply With Quote
djmietas dostał 2 podziękowań za ten post.