4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dreamstate Europe 2019
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-11-2018, 16:29   #27
VII
..:: Bywalec ::..
  
 
VII's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Nov 2016
Miasto: Dolny Śląsk
Postów: 67
Tematów: 0
Podziękowań: 9
THX'ów: 22
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
VII 1
Odp: Dreamstate Europe 2019

Cytat:
Napisał mikkellos Zobacz post
No cóż. Będę wyposzczony. Także tam będę na 98%. LU moich marzeń. A zrozumcie mnie. Młody jestem także nie miałem okazji być na wielu eventach ;-). Po depresji a teraz z problemami zdrowotnymi musiałem odpuścić TM w Pradze a teraz Mayday. Nawet na B&F4.0 nie dojdę chyba na tyle aby tam być. Także mam nadzieję że jak najszybciej uporam się z przeciwnościami i uporządkuje ten burdel w życiu i w 2019 zacznę nowy początek.

Edit: Spoglądając jeszcze raz na LU i na cenę biletów to szok! Przecież taki skład mając trochę pojęcia o tym biznesie i ile Ci panowie biorą to musi być majątek. Gdyby to było w Holandii albo Stanach to ceny były by takie ale w Euro i dolarach. Tym bardziej, że poprzednie eventy organizowane w Gliwicach nie cieszyły się aż taką popularnością. Albo ktoś ma kupe kasy, albo ktoś do tego dopłaca (plecy Insomaniac) albo osoby to organizujące jeżeli jest jeszcze zysk mają głowę na karku i są geniuszami. Mam nadzieję że nie będzie cięć na nagłośnieniu i efektach, scenie etc. Chyba, że pomyśleli sobie tak: dajmy najpopularniejsze i najgrubsze nazwiska a reszta zrobi się sama.
No popatrz na ASOT , a teraz...nie mam pytań cena podobna , ale szkoda gadać dobrze dymają, co do sceny Mario zapowiadał przebicie Transmission pożyjemy zobaczymy , bo ta scna chociażby z Dreamstate Mexico nie stała nawet obok TF 2018 , ale no w tej cenie spoko , lecz do czechów to im jednak brakuje.

TME napisało , że dojdzie 15 dj... no robią co mogą ,by to wypaliło hah.
VII jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali VII za ten post: