4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-11-2018, 00:16   #43
Frozen
..:: Klubowicz ::..
  
 
Frozen's Avatar
 
Dołączył/a: 31 Dec 2005
Miasto: Byca Wieś Gorzyce
Wiek: 32
Postów: 12 382
Tematów: 520
Podziękowań: 4 458
THX'ów: 11 205
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 145 (+)
Frozen 145Frozen 145
Odwiedź profil Frozen na Facebook Odwiedź profil Frozen na Twitter Odwiedź profil Frozen na Last.fm Odwiedź profil Frozen na Mixcloud
Odp: 4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)

Cytat:
Nie chwaląc się, ale stając w obronie rozgłośni, w której się zadomowiłem; aktualnie 6 razy w miesiącu grywam dla ok. 1000 osób.
Super!
Tyle, że nie zrozumiałeś tego zdania, przeczytaj jeszcze raz.
Albo już Ci wytłumaczę.
Nie napisałem, że grasz dla 5 osób.
Napisałem, że brzmisz jak byś grał dla 5-ciu osób.
Btw. Jak grywałem w pewnym radiu internetowym lat temu X (pewnie mówimy o tym samym...), to grało się dla 2000 czy 3000 osób a i tak wielu z ówczesnych wtedy "prezenterów" miało bardzo niski poziom prowadzenia audycji, więc to raczej nie wyznacznik "bycia dobrym"


LOL.
Widać jak zerowe pojęcie masz pisząc:
Cytat:
Głos to kwestia gustu, bez syntezatora zmienić się go nie da.
Da się. Bez syntezatora da się.
Zmienić dykcje, podrasować styl mówienia, przecinki i całą resztę.
Jasne, głos ma się swój własny, jeden jedyny, ale da się go ulepszyć

Cytat:
więc przy kimś, kto posiada bardziej profesjonalny sprzęt (a nie mikrofon za 500 złoty) i ma z tym większą styczność, będę po prostu słabszy.
Ja prowadziłem na mikrofonie za 100 zł, więc przy audycjach radiowych nie ma większego znaczenia cena mikrofonu, a właśnie to w jaki sposób to robisz.

Cytat:
Słyszałem już różne opinie od osób znanych bądź tych totalnie zielonych i jednak większości nic nie przeszkadza i są zawsze ciepło nastawieni do tego co mówię.
Ale ja też jestem nastawiony ciepło do tego co mówisz.
Jestem nastawiony zimno do tego JAK TO MÓWISZ.
A nie uwierzę w to, że prezenter radiowy pochwali Twój sposób prowadzenia audycji.

Cytat:
A czy się to komuś podoba czy nie, to już kwestia gustu.
Masz całkowitą racje!
I dla przykładu, Siostry Godlewskie śpiewają i też wychodzą z założenia, że jednym się to może podobać a drugim nie. Faktem jest jednak, że nie potrafią śpiewać i nie są piosenkarkami.
Nie są osobami pokroju Dawid Podsiadło czy Adele.

I Ty widzę, wychodzisz z podobnego założenia.
Ale to od Ciebie zależy czy bliżej Ci do wspomnianej Godlewskiej czy do Podsiadło, bo z tego co na razie widzę, to jednak do tej pierwszej...
Albo zostajesz na poziomie jakim jesteś albo stajesz się co raz lepszy. Wybór zawsze zostaje na tobie.
Ja po prostu zawsze mierzyłem wysoko, bo... Niebo Nie Jest Limitem.
I podrzucam Ci radę mistrzu, that's all. Zrobisz z tym co uważasz.
Pozdro 600V!
__________________
Frozen jest offline   Reply With Quote