4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - 4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 03-11-2018, 11:35   #41
Frozen
..:: Klubowicz ::..
  
 
Frozen's Avatar
 
Dołączył/a: 31 Dec 2005
Miasto: Byca Wieś Gorzyce
Wiek: 32
Postów: 12 382
Tematów: 520
Podziękowań: 4 458
THX'ów: 11 205
Wzmianek w postach: 4
Oznaczeń w tematach: 18
Plusów: 145 (+)
Frozen 145Frozen 145
Odwiedź profil Frozen na Facebook Odwiedź profil Frozen na Twitter Odwiedź profil Frozen na Last.fm Odwiedź profil Frozen na Mixcloud
Odp: 4Clubbers Classic Hit Mix Pop & Dance vol.1 (2017)

Miks powinien nazywać się "Italo Disco Hits Mix" :D
Ponieważ większość utworów jest z tego gatunku.
Fajne odkurzenie, czasy dzieciństwa się przypominają i pierwszych imprez w życiu.
Strasznie męczące jest słuchanie twojego stylu mówienia, prowadzenia audycji/miksu...
Już nie będę czepiał się totalnie nie radiowego głosu, bo nie wszyscy go mają, ale na Boga!
Mówisz jak jakiś prezenter z HiperMegaStacji, grający dla 5 osób.
Też tak prowadziłem audycje!
Tylko to był rok 2004/2005 a ja miałem 12/13 lat.
Nie odbieraj tego jako atak, może zbyt dosadnie piszę, ale prowadziłem jakieś 6-12 lat temu audycje w najbardziej popularnych stacjach internetowych czy też miałem swoją autorską audycje w normalny radiu na falach UKF FM, itd.
Więc nie pisze tego jako ktoś kto nie ma zielonego pojęcia, żebyś nie pomyślał, że tu jakiś trollek chce ci dawać lekcje, ale jako osoba która wiele lat siedziała w tym, w czym ty
Popraw dykcje, nie zmieniaj tonu głosu (falujesz nim bardzo), mów spokojniej i czyściej.
Osłuchaj się Essential Selection, cotygodniowej audycji Pete Tong'a.
W naszym polskim eterze Neevald (Piotr Niwald) jest również warty osłuchania.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
__________________

Last edited by Frozen; 03-11-2018 at 11:43.
Frozen jest offline   Reply With Quote
Frozen dostał 2 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents