4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sensation White Poland @ Arena, Gliwice
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 14-10-2018, 18:58   #53
MR Piorun
..:: Mlody Klubowicz ::..
  
 
MR Piorun's Avatar
 
Dołączył/a: 27 Mar 2010
Miasto: Turek
Wiek: 31
Postów: 1 022
Tematów: 179
Podziękowań: 2 736
THX'ów: 1 436
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 1
Imię: Dominik
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 1
Plusów: 125 (+)
MR Piorun 125MR Piorun 125
Odwiedź profil MR Piorun na Facebook
Odp: Sensation White Poland @ Arena, Gliwice

A więc dotarłem do domu i można coś napisać . Ogólnie wrażenia na plus i w sumie event zaliczam do udanych , podpasował mi klimat , muzyka i ludzie ale co do samego eventu no to jest kilka moich ale

Spodziewałem się więcej elementów które po wejściu sprawią że krzyknę " łał" . Sensation zawsze było w czołówce eventów i oprawa wizualna jak i wystrój zawsze odróżniał ten event od innych . Jak mówi wikipedia : " Na imprezach Sensation wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki obrazu i dźwięku " . Tu tak naprawdę tego nie było i poza tym że większość uczestników była ubrana na biało , moim zdaniem . Samo wydarzenie oceniam pozytywnie no ale czegoś na pewno brakowało . Oczywiście to tylko moja opinia ale czytając opinie innych i słuchając opinii innych ludzi nie tylko mi tam czegoś brakowało . Nie wiem jak było w poprzednich latach czy każdy event z cyklu senstaion był identyczny w innych krajach ale oglądając skromy aftermovie z sensation thailannd myślę że oprawa wczorajszej edycji była była jej wierną kopią . Co do sklepu z gadżetami ceny wydawały mi się trochę wysokie w zestawieniu z innymi eventami i ostatecznie odpuściłem pamiątkową koszulkę Ogólnie frekwencja nie widać żeby była bardzo wysoka , nie było tego widać na płycie i trybunach. Muzycznie mi podpasowało jak najbardziej Fedde Marco v i Morillo na zakończenie w fajnym klimacie . Fajne doświadczenie i oceniam na plus ale podejrzewam że po tej edycji ciężko będzie im odbudować renomę sensation w naszym kraju .

Last edited by MR Piorun; 14-10-2018 at 19:02.
MR Piorun jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali MR Piorun za ten post: