4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Dyskusja Najlepszy polski producent
Wątek: Dyskusja Najlepszy polski producent
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-09-2018, 16:53   #15
T-M-S
..:: Klubowicz ::..
  
 
T-M-S's Avatar
 
Dołączył/a: 31 Dec 2009
Miasto: Radom!
Wiek: 30
Postów: 4 306
Tematów: 241
Podziękowań: 16 272
THX'ów: 3 741
Imię: Jacek
Wzmianek w postach: 10
Oznaczeń w tematach: 135
Plusów: 200 (+)
T-M-S 200T-M-S 200T-M-S 200

Nagrody Użytkownika

Odwiedź profil T-M-S na Youtube Odwiedź profil T-M-S na Soundcloud.com
Odp: Najlepszy polski producent

Cytat:
Napisał netpixpl Zobacz post
Jeśli chodzi o Trance to:
Alex Van Reeve, Arctic Moon, Matt Bukovski, Mike Van Fabio, Simon O'Shine, Skytech, Indecent Noise, Paul Rigel, David Mayne, Arisen Flame, Adam Nickey, Nitrous Oxide, Araya, Mark Dreamer, Blue Horizon, Simon Moon, Conrad Winged, A.R.D.I., BluEye, Outer Space, Andy Elliass, Dave Schiemann, Nianaro, Tiddey, Bastian Salbart, Behind The Sunset, Matson, Kris Maydak, Matt Eray, Matt Skyer,

chyba jedyna słuszna odpowiedź t całym temacie, wypisanie chociażby kilku mniej znanych ale utalentowanych osób, a nie lizanie forumowej dupy

z mojej strony podaje: Regain'a, bo facet w szybkim tempie sie wybił na zachód, pamiętam jak zaczynał skromnie, uczył sie tak jak wielu w neta, ale jednak miał smykałke i sporo talentu jak i pomysłów, więc szczerze gratuluje.
Następna postać to Robert może mała częśc Was go kojarzy z Hands Up'u. Ukrywa sie pod pseudonimem Hard3eat, chwilowo zajął się dorosłym zyciem jak My wszyscy z tego co widze, ale ma chłopak pojęcie nie ma co, poświecił wiele wiele godzin na nauke i trzeba to docenić. Poza tym głowna postać,którą znam i bardzo doceniam - Matt Bukovsky.
Matt robisz robote naprawde, wspiąłeś się tam,gdzie wielu chciałoby być, poza tym dajesz innym tyle energii w tutorialach, tyle radości w Tobie widać gdy je nagrywasz, tyle pasji... ahhh normalnie kosmos. Pełen szacunek dla Ciebie! jak i dla innych, których wymieniłem powyżej, chociaż gdyby tak sięgnąc w pamięc,to mogłbym pewnie kilka postaci jesszcze dopisać.

Wg mojego skromnego zdania,które i tak pójdzie w zapomnienie, nie ma co się sprzeczać,kto jest lub będzie/był najlepszy.
Liczy się to, ile od siebie wkładasz w muzykę. Liczy się przekaz, energia, uczucie, które poźniej przez to można odczuwać na sobie słuchając utworów. Do tego została stworzona muzyka i do tego mamy dążyć, nie przeliczajmy szczęścia na $$.

Pozdrawiam serdecznie tych, którzy chociażby przeczytali moje pierdoły zanim je zhejtowali.

Piona wszystkim!
__________________

Last edited by T-M-S; 10-09-2018 at 17:03.
T-M-S jest offline   Reply With Quote
T-M-S dostał 2 podziękowań za ten post.