4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Qlimax 2018 | The Game Changer
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 28-08-2018, 22:34   #2
Vinylside
M A S T E R C L A S S
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 30
Postów: 3 303
Tematów: 871
Podziękowań: 2 696
THX'ów: 10 869
Nominated Tematy Tygodnia: 2
Nominacje T.T. : 229
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 90
Oznaczeń w tematach: 99
Plusów: 575 (+)
Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575Vinylside 575
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Odp: Qlimax 2018 | The Game Changer

Ciekawa zapowiedź edycji, która czeka Nas w 2018 roku. Od razu pojawia się mnóstwo pytań - jak będzie wyglądała scena, kto zagra i przede wszystkim jakiemu artyście Q-Dance zleci wykonanie hymnu. Nie ukrywam, że w przeciągu ostatniego roku, a nawet dwóch lat, na większych scenach zadebiutowało bardzo dużo nowych twarzy dlatego chętnie posłuchałbym setów niektórych na tej topowej już imprezie. Moim zdaniem pewniakiem w tym roku jest formacja Sound Rush. Generalnie nic do chłopaków nie mam - tworzą ciekawe produkcje, grają też dość konkretnie, więc jako artyści otwierający imprezę (drudzy w kolejności) pewnie będą w sam raz. Ostatnio gościnnym występem mógł pochwalić się Phuture Noize i tak jak pisałem, teraz zapewne będzie już w głównym line upie imprezy. Wchodząc w nową edycję zawsze mam nadzieję, że to koniec ery starych wyjadaczy, którzy od jakiegoś czasu stracili szerszy pomysł na nowe produkcje czy po prostu urozmaicenie setów. W związku z powyższym liczę na to, że nie zobaczymy takich gwiazd jak Wildstylez, Noisecontrollers czy Atmozfears, chociaż obawiam się wepchania w line up Headhunterza (chociaż nie miałbym nic przeciwko, gdyby grał jako pierwszy i poleciał klasykami retro), lub po prostu jego, ostatnio dość dobrze promowanego, duetu z Joram - Project One. Miłym natomiast zaskoczeniem byłby powrót Deetox z rozłożoną na czynniki pierwsze formacją Gunz For Hire czyli Ran-D i Adaro. Ostatnimi czasy obaj Panowie wraz oczywiście z Dianą, prezentują bardzo dobre sety. Idąc w stronę debiutantów; chętnie zobaczyłbym MYST-a. Do tego Radical Redemption i może Warface. Super gdyby imprezę rozpoczął także Delete albo Deepack. Sądzę jednak, że to raczej mało prawdopodobne. Dogrywka ?? No jak nie teraz to kiedy ?! Miss K8 ! Moim zdaniem zapracowała sobie na to by znaleźć się w końcu na tej imprezie. Nie zdziwię się jednak jak w line upie gościć będą Panowie z formacji Destructive Tendencies bo na Qlimaxie np. na takiego Andy The Core'a nie ma co liczyć (gość gra po prostu za mocno). Co do hymnu; pewnie jak co roku będzie ktoś, kogo publika zupełnie się nie spodziewa. Dla mnie najlepszym wyborem byłby Ran-D, ze względu na to, że obecnie facet znajduje się chyba w szczytowej formie i tworzy hit za hitem. Taki obrót spraw mógłby zaowocować hymnem, który nie będzie tylko jednostrzałowcem zapomnianym od razu po imprezie. Oprócz niego prawdopodobny jest także B-Front oraz Panowie z Frequencerz. Nie zaskoczy mnie także jakaś ewentualna propozycja od Phuture Noize. Największym chyba zaskoczeniem (myślę, że jednocześnie pozytywnym) byłby hymn od Deetox. Znając jednak wytwórnię Q-Dance, skończy się na jakimś cukierkowym brzmieniu od Bass Modulators, Audiotricz czy Project One. No nic. W chwili obecnej, jak wspomniałem, ciekawa zapowiedź. Teraz trzeba czekać na więcej szczegółów. Niżej pozwolę sobie przedstawić wymarzony line up wraz z drugim, który obstawiam, że się pojawi. Ciekawe ilu artystów uda się trafić


Wymarzony Line Up:

Anthem: Ran-D - The Game Changer

01. Delete
02. Deepack
03. Phuture Noize
04. Ran-D
05. Adaro
06. MYST
07. Deetox
08. Warface
09. Radical Redemption
10. Miss K8

Hosted by Ruffian


Typowany Line Up:

Anthem: Frequencerz - The Game Changer

01. Project One
02. ANDY SVGE
03. Sound Rush
04. Psyko Punkz
05. Phuture Noize
06. Frequencerz
07. Ran-D
08. Deetox
09. B-Front
10. Destructive Tendencies

Hosted by Mc Villain
__________________
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 2 podziękowań za ten post.