4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Tropical Vibe Festival @ Arena Park Straszęcin (31.08 - 01.09)
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 24-06-2018, 11:58   #28
mikkellos
..:: Member ::..
  
 
Dołączył/a: 13 Mar 2018
Miasto: Częstochowa
Wiek: 25
Postów: 110
Tematów: 0
Podziękowań: 148
THX'ów: 78
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
mikkellos 1
Odp: Tropical Vibe Festival @ Arena Park Straszęcin (31.08 - 01.09)

@FutureShock No wiem, wiem że można być nie pełnoletnim aby uczestniczyć na Openerze i innych popowo-rockowych festiwalach ale że jest to nie mój gust to nie jeżdżę tam i mi to nie przeszkadza. Co do Tomorrowlandu Ultra itd to nawet leżeli można to takowych jest garstka dosłownie. Ale chyba nie przebywasz z takimi co mają po 14-17 lat. Może tylko ja na takich trafiam co jestem pewien że popsuli by klimat na 100%. Mało kto w tym wieku jest ukształtowany na tego typ muzyki i potem zaczyna się marudzenie, pajacowanie i psucie klimatu. Może tylko ja tak mam ale mieszkam gdzie mieszkam (melanż, picie, i rapsy lub disco polo) Po prostu się obawiam takich młodziaków i już. Wolałbym aby tacy nie wchodzili znając realia z codzienności. A zresztą za niedługo Euforia, może na Trzciankę się wybiorę, nie wykluczam Trpical a na Sunrise sam jak znam życie przybaluje najmocniej, tak że się będę zachowywał jak duży przerośnięty dzieciak hahahha Już mi się "świr" załącza.
@paskudek
No ja myślę. Oby za rok co tydzień takie coś było. Tropical już w tym roku, Sunrise, które idzie w tą samą stronę za rok zgarną monopol zapewne i reszta się niestety wysypie nawet jeśli wejdzie jakaś inna firma na rynek. Ale oby jak najwiecej. Festiwalowy klimat na plenerze jest najlepszy. Żaden klub itd nie dają takiego klimatu. Ja też życzę aby jak najwięcej Polaków posmakowało tego.

Last edited by mikkellos; 24-06-2018 at 12:11.
mikkellos jest offline   Reply With Quote