4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Avicii nie żyje
Wątek: News Avicii nie żyje
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 21-06-2018, 20:36   #61
ALoveMusic
..:: Klubowicz ::..
  
 
ALoveMusic's Avatar
 
Dołączył/a: 15 Jul 2010
Miasto: Polska
Wiek: 40
Postów: 8 958
Tematów: 633
Podziękowań: 15 557
THX'ów: 26 200
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 1 369
Imię: Adam
Wzmianek w postach: 11
Oznaczeń w tematach: 76
Plusów: 115 (+)
ALoveMusic 115ALoveMusic 115
Odp: Avicii nie żyje

Cytat:
Napisał _NIE_ZNAM_SIE_ Zobacz post

Nie zrozumiesz osoby z problemami psychicznymi, dopóki sam takich problemów nie doświadczysz. Uwierz mi wiem coś o tym. A brak szacunku do samobójców? Dlaczego? Jego życie, jego problemy ma całkowite prawo się zabijać i robić z życiem co chce. Nie widział innego wyjścia i zrobił to co zapewne od dawna planował. Wg Ciebie osoba chora psychicznie jest nic nie warta? Osoba, której problemy doprowadziły aż do samobójstwa? Aż przykro to czytać. No ale nic dziwnego, w Polsce problemy psychiczne/depresja to temat tabu, co przekłada się na jedną z największych na świecie liczbę samobójstw. Zrozumiałbyś takie sytuacje gdybyś sam się z tym zetknął. Ludzka psychika jest nie do ogarnięcia. Tyle w temacie.



Nie pisałem że nic nie warta tylko ja osobiście jej nie żałuję.Za mało wiem o jego tragedii dlatego pisze ogólnie.Pytanie czy miał wsparcie rodziny czy sie leczył czy robił cokolwiek i dał od siebie aby sie wyleczyć.Whitney Houston znane problemy z narkotykami i co też choroba wrodzona czy głowa zniszczona przez dragi.Tak jak pisałem za mało wiem ale mojego podejścia do tego nie zmienię.Nie jedna osoba zrobiła by wszystko aby osiągnąć to co te gwiazdy ale pytanie czy warto jak taki ma być finał.Czy rozumiem hmm tesć ma schizofrnie maniakalno depresyjna ma wsparcie żony dzieci i nasze i jak na razie nie widac objawów choroby.Jakby został sam nie wiadomo jakby sie to skonczyło.Wiedz mam obraz osoby chorej która nie ma bogactwa i nie może korzystac ze wszelakich nowoczesnych leków lekarzy.
__________________

Last edited by ALoveMusic; 21-06-2018 at 20:39.
ALoveMusic jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali ALoveMusic za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents