4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sport World Cup Russia 2018 - Typer
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-06-2018, 15:37   #19
Atlantic Beach
..:: Stały Bywalec ::..
  
 
Atlantic Beach's Avatar
 
Dołączył/a: 31 May 2018
Miasto: pod palmą
Wiek: 29
Postów: 70
Tematów: 4
Podziękowań: 58
THX'ów: 32
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 8
Plusów: 3 (+)
Atlantic Beach 3
Odp: World Cup Russia 2018 - Typer

Cytat:
Napisał Sielislaw Zobacz post
eee no bez przesadyzmu, nie takie rzeczy się w piłce działy np. Niemcy - Brazylia 7:1 w 2014 r --- w piłce nożne wszystko się może zdarzyć- wiec po co się kłócić
A kto się kłóci?
Stwierdziłem tylko fakt, a że kolega potraktował to jako atak na jego osobę to postanowiłem przerwać tą dyskusję. Zgadzam się, że piłka nożna jest nieobliczalnym sportem, jednak porównywanie pamiętnego meczu Brazylia - Niemcy z wczorajszym wydarzeniem jest trochę nie na miejscu. Każdy, kto posiada jako takie pojęcie o piłce zdaje sobie sprawę, że Litwa, z którą mieliśmy okazję mierzyć się w ostatnim meczu kontrolnym poziomem czysto piłkarskim przewyższa Arabię Saudyjską, dlatego zwycięstwo Rosjan wcale nie dziwi, natomiast dziwi tylko trochę rozmiar porażki. Tak znaczna porażka Arabów nie jest żadną sensacją, jedynie małą niespodzianką. Porażka Brazylii na własnym terenie z Niemcami to była sensacja, bo typowania u bukmacherów były niejednoznaczne i ciężko było wskazać faworyta, natomiast w meczu otwarcia w Rosji faworyt był wyraźny. Zaraz pojawią się opinię, że w meczach sparingowych Arabia prawie zremisowała z Francją i Niemcami (jak mnie pamięć nie myli), jednak różnica między meczem kontrolnym, gdzie piłkarze nie grają z pełnym zaangażowaniem unikając ostrych starć i w konsekwencji kontuzji, a meczem o punkty w fazie grupowej na wielkim turnieju jest nietrafione.
Atlantic Beach jest offline   Reply With Quote