4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Sensation White Poland @ Arena, Gliwice
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-06-2018, 22:02   #36
_NIE_ZNAM_SIE_
:: ALE_SIE_WYPOWIEM
  
 
_NIE_ZNAM_SIE_'s Avatar
 
Dołączył/a: 08 May 2011
Miasto: Ziemia
Postów: 5 083
Tematów: 361
Podziękowań: 7 399
THX'ów: 16 007
Nominated Tematy Tygodnia: 6
Nominacje T.T. : 1 592
Wzmianek w postach: 6
Oznaczeń w tematach: 66
Plusów: 44 (+)
_NIE_ZNAM_SIE_ 44
Odp: Sensation White Poland @ Arena, Gliwice

Cytat:
Napisał paskudek Zobacz post
Po ASOT;cie wyszedłem rozczarowany, bo w Utrechcie za tą cene mam 5 scen i o wiele lepszą organizację. Ta hala nie nadaje się na event, nagłośnienie było kiepskie [byłem na końcu płyty] mało miejsca a ludzi nabili.

Także miałem kupować bilet ale chciałem zobaczyć jak będzie zorganizowany ASOT i odpuszczę, mam nadzieję że poprawią organizację.
No to właśnie o tym piszę. Ceny polskich Sensation czy ASOT i zapewne nadchodzącego Dreamstate są takie jak na zachodzie a dostajemy nie tylko gorszą organizacje ale też oprawę. Przypomina to sytuację zachodnich marketów, gdzie u nas i na wschodzie serwują te same produkty ale gorszej jakości niż u siebie.
A to nad czym najbardziej ubolewam pisałem wyżej. Brak centralnie umieszczonej sceny. Nie chciałbym żeby tak zostało na stałe ale w tej chwili dla mnie to już nie jest Sensation w takim wypadku.

Chciałbym się mylić i żeby show i organizacja w końcu dorównały zachodowi ale jestem realistą. Może się nawet przejadę na tą edycję ale tylko ze względu na to że mam blisko i w LU są PureNRG i PvD.

Last edited by _NIE_ZNAM_SIE_; 04-06-2018 at 22:15.
_NIE_ZNAM_SIE_ jest offline   Reply With Quote