4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - A State Of Trance 850 @ Arena, Miasto Gliwice
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-06-2018, 08:06   #266
uti
..:: Member ::..
  
 
uti's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Jan 2018
Miasto: Bytom
Postów: 108
Tematów: 3
Podziękowań: 2
THX'ów: 56
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
uti 1
Odp: A State Of Trance 850 @ Arena, Gliwice

+++ muzycznie super, tego sie mozna bylo spodziewac po ASOT, Armin super 3 godzinny set, Ruben b2b Rodg swietne rozpoczecie eventu, KhoMha mocno. Na JOC i Polakach niestety juz nie mialem sily i slyszalem ich tylko. JOC upliftowo, chlopaki jak dla mnie na koniec juz mnie zabijali swoimi mocnymi brzmieniami. Mysle, ze jakby zagrali dwa osobne sety byloby lepiej. Hala swietna, wydaje mi sie ciut wieksza i wyzsza do ERGO no i jako taka przytulniejsza ale to moze tylko takie moje odczucia. Scena mi sie podobala, bardziej niz na TX na srodku w ERGO. Jak dla mnie naglosnienie idealnie, na TX byl przesterowany bass i troche to meczylo, tutaj stalem przed scena i jak dla mnie wszystko bylo na swoim miejscu jezeli chodzi o muzyke.

--- kolejki, kolejki, kolejki... bylo to strasznie denerwujace bo chcialem sie napic piwka i praktycznie caly set JOC stracilem na to, zeby sie troszke po tylu godzinach na parkiecie odswiezyc... ogolnie mialem wrazenie, ze ludzi bylo pelno na hali w srodku jak i na korytarzach ale to pewnie wina tych strasznych kolejek po wszystko. No i te nieszczesne zetony, ktore tez generowaly jeszcze wieksze kolejki, jak dla mnie porazka...

Ogolnie event zaliczam na wielki plus. Pierwszy raz na zywo slyszalem Armina i mysle, ze porwal cala Arene. Jest poprostu rewelacyjnym DJ jak i showmanem. Mial pole do popisu po tym jak nie bylo Dasha i to wykorzystal. Wybawilem sie strasznie. Caly czas mam w glowie ASOTa - bylo pieknie


Last edited by uti; 05-06-2018 at 14:32.
uti jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali uti za ten post: