4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - A State Of Trance 850 @ Arena, Miasto Gliwice
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 31-05-2018, 18:30   #261
VII
..:: Bywalec ::..
  
 
VII's Avatar
 
Dołączył/a: 30 Nov 2016
Miasto: Dolny Śląsk
Postów: 67
Tematów: 0
Podziękowań: 9
THX'ów: 22
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
VII 1
Odp: A State Of Trance 850 @ Arena, Gliwice

Hala w Gliwicach bardzo ładna ,wg mnie zdała egzamin.

Kolejek do toalety nie uświadczyłem co jest plusem,jest tam ich dosyć sporo, ale za to po piwerko to mały dramat....czekanie , czekanie, czkanie słaba organizacja w tym aspekcie , ale biorę poprawkę ze względu , że to pierwsza impreza w tym miejscu, katering nie korzystałem, oznaczenia też jakoś słabo, ale ochrona nie robiła problemu i udzielała potrzebnych informacji.

Muzycznie nie mam zastrzeżeń jestem zadowolony. Ruben b2b Rodg i Khomha, chyba najbardziej mnie zaskoczył pozytywnie, bardzo fajnie zagrali, Armin 3h dla mnie elegancko tech,psy,hard , wytargało Nas tam przyzwoicie, mogło się podobać, ale pewnie ludzie rozczarowanie brakiem Dasha :D zawsze coś, JOC wolniej i pure trance , lecz liczyłem na coś konkretniejszego , ale nic Nasze chłopaki nadrobili godne zamknięcie 850. Scena średnia, kwestia gustu oczywiście, nagłośnienie ok! Podsumowując 7/10
VII jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali VII za ten post:
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents