4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Masowy przegląd pierwszych postów.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 27-04-2018, 14:56   #1
Vinylside
I'm Your Sorrow !
  
 
Vinylside's Avatar
 
Dołączył/a: 28 Jun 2008
Miasto: Gliwice
Wiek: 26
Postów: 2 744
Tematów: 942
Podziękowań: 2 460
THX'ów: 8 709
Nominated Tematy Tygodnia: 1
Nominacje T.T. : 119
Imię: Paweł
Wzmianek w postach: 75
Oznaczeń w tematach: 48
Plusów: 380 (+)
Vinylside 380Vinylside 380Vinylside 380Vinylside 380
Odwiedź profil Vinylside na Facebook Odwiedź profil Vinylside na Youtube Odwiedź profil Vinylside na Soundcloud.com Odwiedź profil Vinylside na Mixcloud
Masowy przegląd pierwszych postów.

Witam szanowne grono 4Clubbers. Dzisiejszego dnia chciałbym poruszyć temat dotyczący podglądu pierwszych postów na naszym forum.

Opierając się na swoim przykładzie - z początkiem każdego, nowego miesiąca staram się odsłuchać wszystkie dodane kawałki, z interesujących mnie gatunków, w dziale Muzyka MP3. Dużo czasu zajmuje mi jednak klikanie w "plusiki" służące do poglądu pierwszego posta, w którym został umieszczony odsłuch nuty. Owszem, dla kogoś kto otwiera tematy wyrywkowo, bądź nie przegląda całych 4-5 działów, nie jest to problem, jednakże dla tych, którzy starają się być na bieżąco z większą ilością gatunków może być to sprawa równie uciążliwa. Starałem się szukać w opcjach możliwości otwarcia wszystkich pierwszych postów na całej stronie (na stronę przypada 30 tematów), jednakże nigdzie tego nie znalazłem. Wychodzę więc z pytaniem a jednocześnie propozycją - czy jest możliwość wprowadzenia przycisku, który w danym dziale, po kliknięciu, otwierałby wszystkie pierwsze posty, dając jednocześnie możliwość masowego odsłuchu wstawionych propozycji ?? Zdaję sobie z tego sprawę, że najbardziej zagorzali uploaderzy wraz z aktywnymi użytkownikami, zaczną na starcie krytykować pomysł, ponieważ w podglądzie nie ma możliwości oddania "Thanks'a". Stąd z automatu gorąca prośba i pomysł - jeżeli wyżej opisany pomysł przeszedłby przez administrację i został po czasie wprowadzony, czy jest możliwość dla tych użytkowników, którzy te skromne "Thanksy" zbierają, wprowadzenia go także w podglądzie pierwszego posta ??

Myślę, że Ci, którzy, podobnie jak ja, mają na oku kilka gatunków muzycznych i starają się być na bieżąco, byliby zadowoleni z takiego obrotu spraw, ponieważ odsłuch stałby się masowy i nikt nie musiałby otwierać wszystkich tematów w nowych kartach przeglądarki, bądź też marnować czasu na klikanie w 30 plusów na jednej stronie (a przypominam, że w niektórych działach odsłuch całego miesiąca to ok.5-6 stron), tylko z automatu po kliknięciu w przycisk otworzyłby sobie wszystkie pierwsze posty, gdzie został umieszczony odsłuch. Dodatkowo przy uploadzie, który przypadłby do gustu można by było zostawić założycielowi tematu to skromne podziękowanie w postaci "Thanks'a".
__________________
Vinylside jest offline   Reply With Quote
Vinylside dostał 9 podziękowań za ten post.
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents