4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Avicii nie żyje
Wątek: News Avicii nie żyje
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 20-04-2018, 23:10   #20
Paskal
..:: true Member ::..
  
 
Paskal's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Jan 2011
Miasto: KBC
Postów: 565
Tematów: 15
Podziękowań: 728
THX'ów: 241
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 9 (+)
Paskal 9
Odp: Avicii nie żyje

Cytat:
Napisał Piaszeczki Zobacz post
Ja też od dawien dawna się tutaj pojawiłem, także rozumiem. Ale wiesz dlaczego myślę że tak zrobiliśmy?? Bo tutaj było grono ludzi którzy znają jego najlepsze oblicze i cenią go z trochę innej strony niż pokazuje się teraz w mediach czy w dzisiejszej muzyce. Dla mnie to on był kozak gdy tworzył na początku na prawdę wiele ciekawych utworów w latach 2008-2009 ,nie pamiętam dokładnie. Oczywiście wielu lubi jego popowe kawałki bądź też te cukierkowate Levels którego osobiście nie znoszę. Popowe na prawdę doceniam ale to nie było klubowo klimatyczne jak za czasów Tima Berga. Seek Romance, Remixy New New New Boba Sinclara, super Drowning AvB czy tez Rapture i wiele wiele więcej. Jak tego zaczynam słuchać i sobie myślę że twórca nie żyje to aż chce się płakać. Ja się wychowałem na jego muzyce można powiedzieć.

Ja też długi czas tutaj nic już nie pisałem, ale w takich okolicznościach ciężko nie dorzucić garści swoich przemyśleń. Kiedy dowiedziałem się o śmierci Aviciego przelaciały mi przed oczami okolice 2010 roku kiedy spędzałem na tym forum wiele godzin jako 18-latek (logując się jeszcze z innego starego konta). Niezapomniane czasy fascynacji muzyką elektroniczną, inspiracji, tworzenia własnej muzyki. Piękne wspomnienia świata, kiedy było się gówniarzem pełnym pasji i młodzieńczego ognia. W tym samym momencie pojawił się Avicii i jest naturalnie częścią tych cudownych wspomnień. Mimo że lata później nie podobał mi się kierunek, w którym poszedł, to bardzo cenię jego twórczość z początkowego okresu.

Wiecie co nas dziś tutaj wszystkich sprowadza? Nostalgia za tamtymi czasami. Bo może nie jesteśmy dziś jeszcze starzy, ale dobrze wiemy, że tamtego okresu nie da się już odtworzyć. Dzisiaj dowiadując się o śmierci Aviciego, cofamy się na chwilę w czasie. Dlatego widzę dziś w tym wątku osoby, które kojarzę z tamtych lat z forum i które w tym smutnym dniu pomyślały również, aby podzielić się na 4clubbers swoim komentarzem. Powspominajmy sobie zatem...


Last edited by Paskal; 21-04-2018 at 00:50.
Paskal jest offline   Reply With Quote
Paskal dostał 12 podziękowań za ten post.