4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Untold Festival 2018
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 09-04-2018, 22:45   #10
axe300
..:: junior Member ::..
  
 
axe300's Avatar
 
Dołączył/a: 19 Mar 2010
Miasto: Kępno - WLKP
Wiek: 31
Postów: 98
Tematów: 6
Podziękowań: 36
THX'ów: 30
Imię: Mirek
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 23
Plusów: 1 (+)
axe300 1
Odp: Untold Festival 2018

Jeżeli jest możliwość to trzeba korzystać z życia! Klub a event to dwa różne światy. Po ubiegłorocznym sunrise postanowiłem za te pieniądze pojechać na untold.
Cytat:
Napisał mikkellos Zobacz post
Może ty jedziesz i oczekujesz, że będziesz grzać loże jak w jakimś VIPowskim klubie. Bo nie rozumiem co to "czuć się jak bydło".
Sam odpowiedziałeś! Kolejki do wejścia - ok, Ale te buractwo które miałem okazje doświadczyć w tym ścisku, aby czekać aż komuś otworzy sie nóż w kieszeni i zrobi porządek. Wówczas reklama była by jeszcze większa...
Cytat:
Napisał mikkellos Zobacz post
Ochrona miałem wrażenie była nieprofesjonalna ale to też firma z zewnątrz zapewne przy cięciach kosztów co mnie nie dziwi.
Cytat:
Napisał mikkellos Zobacz post
Ale na tym polega ten event, że się jedzie dla klimatu, dla pleneru, skakać w tłumie i się bawić a nie siedzieć na dupie na kanapie. Też nie byłem zadowolony ze Sunrise zeszłorocznego. MDT w sumie na własne życzenie zrobiło sobie pod górkę ze sprzedażą. Osobny specjalny system, personalizacja, pesle, daty. Chcieli być profesjonalni ale rok temu ich to zniszczyło. A euforia śmiga na usługach wlotek i Empiku czyli prosto.
Co ciekawe bilety dla 4 osób kupiłem przez telefon. Trwało to dokładnie 45minut do pełnej finalizacji. Nie wiedziałem że będą wymagać Pesele oraz miejsca zamieszkania - jeszcze siez tym nie spotkałem. Zakupiłem wówczas karnet na piątek, sobota i niedziela osobno w cenie karnetu 3 dniowego.
Tak jak napisałeś
Cytat:
Ale zauważyłem, że od 2016 zaczęło przyjeżdżać wielu ludzi nieświadomych po co tam są. W zeszłym roku spotkałem sporą grupkę, którzy byli tam bo podobno jest "fajnie" lub z reklamy z radia
Niestety smutne, ale prawdziwe. Nie przekreślam sunrise całkowicie - bo jeszcze może "kiedyś" tam zawitam.
axe300 jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali axe300 za ten post: