4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Co Kupić? Gramofony + DVS uniwersalnie RP 8000+dxm06?
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 06-03-2018, 19:24   #1
djkordi
..:: Member ::..
  
 
djkordi's Avatar
 
Dołączył/a: 11 Dec 2010
Miasto: Bolesławiec
Postów: 118
Tematów: 16
Podziękowań: 73
THX'ów: 42
Imię: Kordian
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 0
Plusów: 1 (+)
djkordi 1
Odwiedź profil djkordi na Facebook
Gramofony + DVS uniwersalnie RP 8000+dxm06?

Witam brac DJ'ską.

Przyszedł moment w którym w po latach na CD / hybrydach / kontrolerach chce zakupić gramofony i w pełni cieszyć się tym zawodem.

Chce Was prosić o radę czy dobrze wybrałem czy są jakieś alternatywy i w podjęciu decyzji:

Sprzęt głównie ma pracować na weselach alternatywnych ale wesela są tylko w sezonie i weekendy pozostały czas będzię spędzał w pokoju męczony ile tylko starczy czasu

Najważniejsze dla mnie więc jest mobilność, odpada opcja dodatkowej puszki i co weekend podłączania na nowo kabli (a więc karta dźwiękowa w mikserze lub bezpośrednio w gramofonie) i tutaj rozważałem zakup RP 6000/7000 + Mikser traktora.

Niestety jestem Anty-traktorzystą i najwygodniej gra mi się na serato i rekordbox'ie co nie zmienia faktu, że jeżeli będzie to najmądrzejsza opcja to się przyzwyczaję.

Powstał pomysł zakupu 2xRP 8000 i naprawy mojego poczciwego DXM06 od Numarka (wymiana faderów + innofader) co da mi pokaźny bank pętli i hot cue zostawiając kilka stówek na mikserze.

Czy są inne alternatywy w budżecie do 5-6 tyś za całość? Czy pchac się w naprawę DXM06 czy nie ma to żadnego sensu ?
djkordi jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents