4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Problem z prędkością mixu po nagraniu
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 15-02-2018, 14:44   #1
East Sanderz
Tego typu benc
  
 
East Sanderz's Avatar
 
Dołączył/a: 10 Jun 2008
Miasto: Biała Podlaska
Postów: 689
Tematów: 116
Podziękowań: 831
THX'ów: 670
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 6
Wzmianek w postach: 9
Oznaczeń w tematach: 6
Plusów: 28 (+)
East Sanderz 28
Problem z prędkością mixu po nagraniu

Siemanko !

Ostatnio zaczynam szlifować swoje umiejętności jak DJ, idzie całkiem nieźle, jednak dziś dopadł mnie dość specyficzny problem i nie bardzo wiem jak sobie z nim poradzić..

Otóż gdy nagrałem pierwszy 'mix' prędkość ustawiona podczas nagrywania była dość adekwatna do tej którą mogłem usłyszeć po zapisaniu nagrania. Jednak ostatnio podczas próby nagrania czegoś, pierwszy utwór który pierwotnie ma 128 bpm ustawiłem na 132bpm, puściłem, zapisałem i słuchając tego co się nagrało prawie dostałem zawału bo nagranie brzmiało jak ustawione na 137 bpm. Problem jest do dość dziwny bo ta sama przypadłość pojawia się na pierwszym jak i na drugim kanale. Nic nie zmieniałem, nic nie przekręcałem.
Jakiej prędkości bym nie ustawił to nagranie i tak brzmi o wiele szybciej
Podczas nagrywania wszystko jest spoko, gra ładnie i tak jak chcę za to po nagraniu wszystko brzydko mówiąc zapier**la jak szalone..

Jako początkujący jestem zielony i nie mam pojęcia co mogło się stać.
Dlatego jestem tutaj i zwracam się do was, bardziej doświadczonych graczy z pyatniem - Co jest grane ?

Problem może wydawać się błachy jednak na tyle poważny że nie potrafię sobie z nim poradzić

Soft to Serato DJ, sprzęt Numark Mix Track Pro II

Last edited by East Sanderz; 15-02-2018 at 14:46.
East Sanderz jest offline  
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents