4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Tranceformations 2018 - Wrocław Hala Stulecia
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 11-02-2018, 11:28   #116
DeNilss
..:: Elite VIP ::..
  
 
DeNilss's Avatar
 
Dołączył/a: 24 Apr 2015
Miasto: Kraków
Wiek: 38
Postów: 3 585
Tematów: 1888
Podziękowań: 1 923
THX'ów: 64 547
Nominated Tematy Tygodnia: 7
Nominacje T.T. : 2 925
Wzmianek w postach: 13
Oznaczeń w tematach: 87
Plusów: 135 (+)
DeNilss 135DeNilss 135
Odp: Tranceformations 2018 - Wrocław Hala Stulecia

To ja zacznę może od tego co mnie dość mocno poirytowało, decydując się na tworzenie classic stage i zapraszając kogoś takiego jak miedzy innymi 4Strings bez miejsca do tego choć trochę przystosowanego to totalna kpina! Przypomniało mi się jak 20 lat temu były "dyskoteki" w podstawówce na korytarzu.

Time Table jak dla mnie fajnie ułożony, kosiarze na końcu i nawet dałem radę do 4, choć nie przepadam aż tak bardzo za tym gatunkiem
Kyau and Albert, Super & Tab ograli swoje niedawne albumy, można się było tego spodziewać - pozytywnie
Ali & Fila jak kolega wspomniał wyżej, różnorodne było za co brawa, uplifting przeważał oczywiście
Organizacyjnie, jeść nie jadłem, pić piłem tylko z mini vip więc piwa mniej procentowego nie ocenie, kible to kible przy tylu ludziach (według mnie było więcej niż ostatnio) czasami muszą być kolejki
Ogólnie duży plus gdyby nie ta wpadka z classic stage było by znakomicie.

Edit: nie wiem czy tylko moje zdanie ale ekipa od świateł lubi chyba psy trance i wtedy pokazuje pełne możliwości hehe

Last edited by DeNilss; 11-02-2018 at 12:13.
DeNilss jest offline   Reply With Quote
DeNilss dostał 2 podziękowań za ten post.