4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Inne Motorki Pasja
Wątek: Inne Motorki Pasja
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 02-01-2018, 23:28   #9
OscarSemper
..:: Aktywny ::..
  
 
OscarSemper's Avatar
 
Dołączył/a: 11 May 2010
Miasto: UK
Wiek: 29
Postów: 42
Tematów: 14
Podziękowań: 13
THX'ów: 19
Imię: Oskar
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 1 (+)
OscarSemper 1
Odwiedź profil OscarSemper na Twitter Odwiedź profil OscarSemper na Youtube Odwiedź profil OscarSemper na Soundcloud.com Odwiedź profil OscarSemper na Mixcloud
Odp: Motorki Pasja

Cytat:
Napisał T-M-S Zobacz post
f4 potulna ale do czasu od ok 6k obrotów juz chce uciec spod dupska :D
tym bardziej,ze na wtrysku juz ;] od razu na 600 to nieźle, ale własnie trzeba mieć poukładane,zeby tak robić. Znam wielu śmiałków,który dla popisówki wsiadali od razu z grubej rury bo jak to ja nie dam rady, a teraz śmigają po niebieskich autostradach... Czekamy na nowy sezon panowie, jest czas,zeby podłubać pozdro.
Moto I popisowka nie ida w parze, Nic a nic.. szybko mozna sie zdziwic, duzo duzo pokory wedlug mnie a kazdemu bedzie sie przyjemnie latac

co do tematu dlubania: kilka tygodni temu przyszedl mroz i nie jezdzilem na moto przez 3 tygodnie i troche dziwna sytuacja przy odpalaniu (zgasl przy odpalaniu, pozniej wrocil do normy i wskazowka na zegarach opozniona). po prostu aku slabe, bo moto nie jezdzone?

u mnie w uk jeszcze sezonik otwarty, deszczowo, ale do przezycia, juz przywyklem w sumie. jezdzicie w deszczu czy odpuszczacie?

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=E-H-W4zgTDM

Cytat:
Napisał christ0ff Zobacz post
Hello.

Bardzo fajnie, że taki temat tutaj powstał. Dziwię się, że dopiero teraz.

Ja również w 2017 zacząłem przygodę z moto. W końcu znalazłem trochę $$$ na sprzęt, zrobiłem prawko, a 3 dni później sprzęt zaparkował w garażu

Początek przygody zacząłem z grubej rury, bo od 600 :D Ponad 5 tysi w pół sezonu pękło. Jeśli się boisz od razu wsiadać na konkretne 600, polecam CBR-kę F4/F4i!


Śląsk pozdrawia, Lewa!

u mine to bylo tak, ze moto juz stalo kilka tygodni przed tym, jak w ogóle mozna bylo na niego legalnie wsiasc. napalanie siegalo zenitu haha.

temat jeszcze do przemyslenia, ale r6 w glowie siedzi niesamowicie

pozdro!
__________________
OscarSemper jest offline   Reply With Quote