4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - TranceXplosion Reborn
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 10-12-2017, 14:20   #110
polowoj
..:: Stały Bywalec ::..
  
 
Dołączył/a: 20 Apr 2010
Miasto: wieś
Postów: 73
Tematów: 1
Podziękowań: 524
THX'ów: 2
Wzmianek w postach: 0
Oznaczeń w tematach: 24
Plusów: 1 (+)
polowoj 1
Trance Odp: TranceXplosion Reborn

Impreza mega świetna. Muza mega. Ludzie spoko. Nazwiska, no sami wiecie..... Według mnie Gravell rozpierd... scenę :-) Zagrał rewelacyjnie, na koniec Jochen Miller też swietnie. Markus Schulz B2B z Corstenem też rewelka. Nie było tłoku, więc może i lepiej. Ludzie bawili się świetnie. Scena zbudowana super, oprawa świetlna zarąbista. Co mi przeszkadzało? Jakość dźwięku. Przesterowane tłuste basy i średnie tony - aż czasem żarło w uszy przy trackach w wyższych tonacjach. Wokal przez to ciężki do zrozumienia, a przez mikrofon żaden z DJów nie wiadomo było co mówił. Tzn można się było domyśleć, bo cóż oni zazwyczaj mówią :-) no ale to nie zasługa mikrofonów, tylko kreatywnego myślenia :-) Najpierw byłem zły, że Gravell i Miller na samym końcu do 6:00 rano, ale impra była taka, że ani się obejrzałem, to trzeba było drzwi od Areny zamykać .
Ogólnie na plus, duży, tylko ten cholerny dźwięk niech realizuje ktoś bardziej ogarnięty, bo w tej Arenie słyszałem już dużo lepszą transmisję dźwięku.
Tak, pojechałbym jeszcze raz. Andrew i Kai Tracid też dopierd.... do ognia :-) Menno de Jong też bardzo trance`owo zagrał.
polowoj jest offline   Reply With Quote
Użytk. którzy podziękowali polowoj za ten post: