4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - News Tom Swoon sprawcą śmiertelnego wypadku. Miał dwa promile alkoholu we krwi.
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 07-12-2017, 21:13   #16
Śniegu
Brain Damaged by Neuro
  
 
Śniegu's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2010
Miasto: Ziemia
Postów: 3 870
Tematów: 1046
Podziękowań: 4 376
THX'ów: 24 453
Nominated Tematy Tygodnia: 4
Nominacje T.T. : 1 861
Imię: Basteg
Wzmianek w postach: 30
Oznaczeń w tematach: 263
Plusów: 53 (+)
Śniegu 53
Odwiedź profil Śniegu na Last.fm
Odp: Tom Swoon sprawcą śmiertelnego wypadku. Miał dwa promile alkoholu we krwi.

Cytat:
Napisał Myon Zobacz post
Jest mi wstyd, że jestem częścią tak zawistnego i s****iałego narodu jakim jest naród polski...
Wy się cieszycie, że jego kariera legła w gruzach. ***** was to bawi!
No tak cieszymy się, że jego kariera legła w gruzach, szczerze to zawsze mi koło wuja latała. Oczywiście to nie jego wina, że jechał pod wpływem alkoholu i powodując wypadek zabił Bogu ducha winną kobietę. Po cholerę mu pod koła wjeżdżała, lepiej żeby w domu siedziała przy garach, kto takiej samochód dał. Ja to nie wiem, przecież Dorian nie jest niczemu winien, jeden drink to nie picie, a dwa promile to nie wyczyn.

Odpowiedź brzmi tak, sam sobie tą karierę zniszczył, a teraz czeka go za to surowa kara i im szybciej to zrozumiesz tym lepiej. Pomyśl sobie co czuje w tym momencie rodzina zabitej, pewnie skacze z radości, że zniszczyli Doriankowi karierę. Otóż, nie, oni opłakują teraz stratę bliskiej im osoby. Nie rozumiem jak można być tak lekkomyślnym i płytkim, by tego nie rozumieć. To jasne, że jego kariera już nigdy nie będzie taka sama, ale spójrzmy prawdzie w oczy, że jest to normalny człowiek jak każdy z nas, a to, że swoją pracę zniszczył swoją głupotą, to tylko i wyłącznie jego sprawa.

Kończąc, tak jestem zawistnym i s****iałym Polakiem, bo nienawidzę takich idiotów, którzy wsiadają za kółko po pijaku. To idiotyzm i współczuję rodzinie zabitej, bo żadna kara nie będzie wystarczająca dla tak karygodnego czynu.
Śniegu jest offline   Reply With Quote
Śniegu dostał 18 podziękowań za ten post.