4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Tune Of The Month by 4Clubbers.pl - Listopad 2017
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 04-12-2017, 16:04   #2
Śniegu
Brain Damaged by Neuro
  
 
Śniegu's Avatar
 
Dołączył/a: 22 Jul 2010
Miasto: Ziemia
Postów: 3 870
Tematów: 1046
Podziękowań: 4 376
THX'ów: 24 453
Nominated Tematy Tygodnia: 4
Nominacje T.T. : 1 861
Imię: Basteg
Wzmianek w postach: 30
Oznaczeń w tematach: 264
Plusów: 53 (+)
Śniegu 53
Odwiedź profil Śniegu na Last.fm
Odp: Tune Of The Month by 4Clubbers.pl - Listopad 2017

To widzę, że ja będę pierwszy, zatem nie zostawiam w niepewności. Domyślam się że wielu z Was zagłosuje na "Stay With Me" od Erica Prydza pod aliasem Pryda i w sumie nie dziwi mnie to zbytnio, bo Eric naprawdę się postarał w tym utworze, ale dla mnie to nie było wielkie zaskoczenie z jego strony. Oczywiście utwór jest bardzo dobry i w pełni zasługuje na topkę miesiąca, a może i nawet roku, ale w tym miesiącu miałem innego faworyta.

Oddałem swój głos na Moments, które wykonali Solid Stone i Michael Gin, przy gościnnym występie Dana Robinson'a. Dlaczego? Solid Stone jest producentem o dużo mniejszym stażu niż wspomniany wcześniej Eric, ale trzeba mu przyznać, że ma chłop niewiarygodny talent do tworzenia klimatu w utworach i udowadnia to po raz kolejny właśnie w swoim nowym EP. Moments jest utworem, który został najwięcej razy pobrany z tego EP, ale śmiem twierdzić, że można było wstawić do Topki całe EP, bo poziom jest naprawdę nieziemski! :)

Miłym zaskoczeniem również jest pojawienie się utworu Dreams - Davida Pietras'a w Topce, bardzo młody producent i jeszcze dużo przed nim, życzę mu jak najlepiej i czekam na więcej.

Czarny koń tego zestawienia to remix CYA utworu The Love You Feel, który w oryginale wykonali Grum oraz Josep (Will Atkinson). Ten duet to na pewno odkrycie roku i ciężko mi znaleźć kogoś innego, kto by tak mnie w tym roku zaskoczył jak właśnie ta dwójka hiszpańskich producentów. Czapki z głów, no i czekamy co dalej, bo z ID granych w przeróżnych setach czy na ewentach, naprawdę jest na co czekać! :)

Dodatkowo na plus również mogę wskazać trzy utwory, które naprawdę w tym miesiącu mi się spodobały. Pierwszy z nich to już chyba drugi singiel z nowego albumu Above & Beyond, który naprawdę miło zaskoczył, ostatnio trio nie porywało, ale jednak jak przychodzi do albumu, to widać, że dalej jest to, to samo Above & Beyond co kilka lat wstecz (oczywiście nie mówię tu o czasach Tri-State, wątpię, że ktoś wróci tak daleko, bardziej mówię o czasach Group Therapy :3 ). Po raz kolejny sięgają po swoich sprawdzonych wokalistów i tutaj wracają z Richardem Bedford'em, znanym z Sun & Moon, Thing Called Love czy Black Room Boy, gdzie można było go usłyszeć wraz z jednym z członków A&B - Tonym McGuinness'em. Po albumie, w którym wykorzystali Alexa Vargasa, powrócili do Richarda, a to bardzo mnie cieszy. Czekamy na album!

Drugi utwór to kolaboracja dwóch producentów z Francji, którzy obecnie jeżdżą po Ameryce Północnej na No Redemption Tour i właśnie do tego Touru, został stworzony utwór The Sermon od Tchamiego i Malaa, który jest niezwykłym połączeniem wysmakowanych klimatów house oraz cięższych brzmień Bass House i muszę przyznać, że do tego utworu bardzo często wracam. Ogólnie jest to jeden z najlepszych utworów tego typu w tym roku i żadna produkcja już tego nie zmieni. Czuć w utworze groove i można przy takich klimatach wyszaleć się na całego. Co tu dużo mówić, klasa sama w sobie!

Ostatnim z nich jest utwór Deep Down Inside od La Fuente, niby nic, taki sobie prosty kawałek, z niczym nie wyróżniającą się linią basową czy bitem, ale jednak to skrzypce, które są na pierwszym planie sprawiły, że utwór jest tak unikatowy. Oczywiście nie jest to produkcja, która może zawojować o czołowe miejsce w Topce, ale na pewno warto o niej wspomnieć, bo jest to jedna z wyróżniających się produkcji tego miesiąca!

Co do reszty, część utworów zasługuje na miejsce w Topce a część nie, ale to już tylko moje zdanie i w sumie nie ma ono większego znaczenia :)

Dzięki Justynko, za zorganizowanie TOTM po raz kolejny :3

Last edited by Śniegu; 04-12-2017 at 16:27. Powód: część druga dodana!
Śniegu jest offline   Reply With Quote
Śniegu dostał 8 podziękowań za ten post.