4CLUBBERS.PL - Zobacz Pojedynczy Post - Transmission 2017 Praga
Zobacz Pojedynczy Post
Stary 26-11-2017, 08:44   #101
Adrien
..:: true Member ::..
  
 
Adrien's Avatar
 
Dołączył/a: 13 Sep 2008
Miasto: Wrocław
Wiek: 34
Postów: 276
Tematów: 55
Podziękowań: 201
THX'ów: 1 292
Tematy Tygodnia: 0
Nominacje T.T. : 18
Wzmianek w postach: 3
Oznaczeń w tematach: 2
Plusów: 5 (+)
Adrien 5
Odp: Transmission 2017 Praga

To ja tez tak na szybko

Scena i oswietlenie rzeczywiscie w tym roku jeszcze lepsze - poprostu MAGIA. Wedlug mnie naprawde, zadna inna impreza nie ma obecnie podjazdu do Transmission pod tym wzgledem. Ciekaw jestem co zaprezentuja w przyszlym roku, ale o to sie nie martwie, bo wiem, ze na pewno pojda jeszcze krok dalej.
Naglosnienie jak zawsze - najwyzsza klasa. Nic dodac, nic ujac. Co do frekwencji, to rzeczywiscie bylo jakby wiecej ludzi nizeli w tamtym roku, bylo tloczno, ale jesli chodzi o dostep do barow, to jak zawsze bylo ok! Ta hala poprostu jest stworzona pod takie imprezy

Muzycznie najbardziej czekalem na Aly & Fila, Simona i PH - no i sie nie zawiodlem, ale po kolei...

Super8 & Tab - choc na poczatku mialem nadzieje, ze jednak pociagna Transowo, to ii dalej w set, tym uszy coraz bardziej krwawily. Mam nadzieje, ze we Wroclawiu zagraja innaczej, choc pewnie i tak wybiore sie na scene Classic w tym czasie.

Purple Haze - szczerze to liczylem na niego i mnie nie zawiodl. Balem sie, ze bedzie szedl za bardzo w strone Bigroom'u, ale na cale szczescie tak nie bylo. Fajnie by bylo uslyszec go jeszcze w jego starej odslonie Tech-transowej...

Dakota- nie przepadam szczegolnie za tym Panem, jako Dakota bylo jeszcze gorzej. Animacje i ogolna wizualizacja podczas jego wystepu byla na bardzo wysokim poziomie.

Ferry Corsten - mam nadzieje, ze za rok nie zafunduja nam Gouryella 3.0, ile mozna? Set praktycznie ten sam, co w roku 2016. Na szczescie, tak jak na zeszlej edycji, byl to czas na odpoczynek i piwko

Aly & Fila - dla mnie booomba!! Duzo nowych ID'kow. Genialne polaczenie upliftingu z techem. Wiedzialem, ze sie nie zawiode na tym wystepie!

Simon Patterson - kolejny genialny wystep! Wiedzialem, ze Simon pozamiata i tak tez bylo. Bardzo dobry balans pomiedzy techem a psy. "Roll the Credits" poprostu roznosi na takim naglosnieniu i imprezie. Mega!!

Coming Soon - bez szalu, wiedzialem, ze nie przebija wystepu Vini Vici.

Podsumowujac - oby do nastepnej edycji!

Last edited by Adrien; 30-11-2017 at 09:07.
Adrien jest offline   Reply With Quote
Twoja reklama w tym miejscu - już od 149 PLN rezerwuj termin, tel.669488725, gg:3576096.

4Clubbers Hit Mix Team presents